Opening Night Live můžete sledovat živě dnes večer. Ukáže se Assassin's Creed, Mortal Kombat a další novinky

Letošní ročník veletrhu Gamescom je už skoro tady. Stejně jako v minulých letech ho i tentokrát vykopne akce Opening Night Live, kterou nás provede Geoff Keighley. Jeho tvář můžete znát ze Summer Game Festu a The Game Awards. Jak sám říká, tahle akce se od ostatních výrazně liší. Nesoustředí se totiž na odhalení obrovských novinek. Místo toho nám přinese nové informace o již oznámených hrách. A že jich není málo. Celou akci můžete živě sledovat od 20:00 na Twitchi nebo YouTube. Stopáž by měla být okolo 2 hodin. 

Potvrzených účastníků máme celou řadu. Nechybí obří značky jako Call of Duty, Cyberpunk 2077 nebo Sonic. Nové záběry přinese korejské MMORPG Crimson Desert i čínská souls-like akce Black Myth Wukong. O něm se novinky můžete dozvědět už nyní díky obsáhlému preview od IGN. Fanoušci souls-like her jistě nebudou chtít minout ani Lords of the Fallen

Mortal Kombat 1 nás v posledních týdnech novinkami přímo zasypává. Nebude chybět ani na ONL, kde odhalí další dvojici hratelných postav spolu se dvěma Kameo bojovníky. Studio NetherRealm momentálně sklízí velmi kladné ohlasy po uzavřené betě a očividně na této vlně hodlá pokračovat i dál. 

I když Keighley sám řekl, že nemáme očekávat oznámení, která zboří herní svět, určitě si nějaké to překvapení pro fanoušky schoval. Proslýchá se, že by se měl v Německu objevit Hideo Kodžima. Že by se po loňském odhalení podělil s něčím dalším ohledně Death Stranding 2? Rozhodně bychom nebyli proti. 

Váš názor Další článek: Recenze hry Ride 5. Náročné závody, které prověří i ty nejtvrdší motorkáře

Témata článku: , , , , , , , ,