Operace Flashpoint až v roce 2006

Nemilá zpráva se roznesla do světa z ústředí Bohemia Interactive Studia. Podle ní se totiž vydání dlouho očekávaného pokračování celosvětově úspěšné Operace Flashpoint odkládá o další rok (jaro 2006). Původně přitom měla tato akce, která uspěla mimo jiné i jako simulátor americké armády, vyjít již letos. Následně však přišlo odložení na 2005 a nyní ještě dále. Bohužel nebylo zdůvodněno, proč k tomuto kroku došlo.

Operace Flashpoint 2 by se měla odehrávat okolo roku 1970, ve třech různých oblastech - v jihovýchodní Asii (pravděpodobně Vietnam), ve střední Evropě (že by pražské jaro?) a Africe.

  

Zdroj: Gamer´s Hell

Diskuze (1) Další článek: Oficiální stránky El Matador

Témata článku: , , ,
Aktuality

31. března | Diablo IV vyjde 6. června i v balení s konzolí Xbox Series X. Nejedná se ale o speciální edici konzole, o které se dříve spekulovalo. 
30. března | Live a Live, které původně vyšlo na SNES a následně v předělané podobě na Nintendo Switch, se 27. dubna chystá na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC. Už nyní si můžete vyzkoušet demo. 
30. března | Xboxové ovladače z řady Elite Series 2 vyjdou v nových barvách. Modrou a červenou variantu modifikovatelného ovladače si můžete předobjednat s cenovkou 3379 Kč. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC