Originalita nadevše aneb Coffee Tycoon

Žánr tycoonů nikdy netrpěl nedostatkem originality, ovšem jak ukazuje poslední doba, nelze stavět jen na originalitě. Coffee Tycoon ale bohužel nic převratného nenabízí, snad jen ono originální téma z prostředí bufetu. Čtete dobře; žádná kavárna, jak by se mohlo ze samotného názvu zdát, nýbrž bufet se zaměřením na kávu.

Vývoje se ujala firma Jamopolis Interactive, známá díky Moon Tycoon, Deep Sea Tycoon a třeba National Lampoon`s University Tycoon, tedy vesměs nadprůměrným kouskům, které vždy vynikaly svou originalitou. Přítomnost originality zůstala v Coffee Tycoon zachována, ovšem atraktivní zpracování už nějak chybí. Autoři sází na jednoduchý interface; žádná 3D grafika, dokonce ani izometrické 2D! Prostě jednoduchá obrazovka s kreslenými postavami. Hlavní herní náplní samozřejmě bude správa bufetu. Budete se starat o to, aby pokud možno co nejlépe prosperoval a postupně ho vylepšovat až v hypermoderní fast food. Zajímavě zní možnost zkusit si prakticky vše, co s vlastnictvím takového stravovacího zařízení souvisí. Logem počínaje a jídelníčkem konče se tak budete muset postarat o všechno. 

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole