Osídlete Ameriku a přetvořte ji k obrazu svému!

Tak právě to bude vaším jediným a hlavním úkolem v nové hře od německé firmy Data Becker s originálním jménem America. Bude se jednat o akcí nadupanou real-time strategii, velice podobnou např. Age of Empires, jen odehrávající se v poněkud jiném a navíc kratším časovém úseku.
Osídlete Ameriku a přetvořte ji k obrazu svému!
Stanete se vůdcem jedné ze čtyř hlavních amerických "mocností", což jsou Osadníci, Indiáni, Mexičané a Desperáti ("zlí kovbojové" abych tak řekl). Každá ze stran bude mít samozřejmě svůj vlastní vzhled jednotek, budov, i všeho ostatního, své výhody a nevýhody.

AmericaAmerica

AmericaAmerica

A které jiné časy by tohle mohly být, než staré dobré westernové - tedy období přibližně 90 let po Občanské válce. Cílem celé hry bude objevit, dobýt, ubránit, postavit či prostě osídlit Ameriku. K dispozici bude na 40 různorodých misí (tedy kolem 10 pro každou stranu) a v každé se budete muset rozhodnout pro jiný druh postupu, zvolit jinou strategii.

Samozřejmě, že vám ve vašem snažení bude bránit mnoho nejrůznějších problémů - nedostatek koní, surovin, útoky nepřátel, málo vojáků, to vše a ještě mnohem více vás během hry potká. A bude jen na vás, jak se s tím vším vypořádáte natolik dobře, abyste byli schopni dosáhnout vítězství. A vězte, že to bude těžké. Autoři totiž slibují výjimečnou (!:) umělou inteligenci.

AmericaAmerica

AmericaAmerica

Co se týká válčení, jako že se ho v Americe dočkáme v hojném počtu, tak i to bude velmi propracované. Vojáci budou moci zaujímat realistické bojové formace, budou mít atributy jako morálka či zkušenosti, budou sami schopní se přeskupovat, a další blbinky. Taktéž bude možné z pěchoty vytvářet kavalerii a naopak (pokud tedy někde najdete/ukradnete koně). Všechno tohle se bude odehrávat v dnes již standardním 3D terénu. A nakonec - síťová hra bude přístupná až osmi hráčům, a to zřejmě přes internet a LAN (to však zatím nebylo upřesněno).

Minimální hardwarové požadavky jsou vcelku adekvátní - P266MMX, W2k/98/95, 64MB RAM.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát nebo přát k Vánocům

Nejlepší hry pro PC, které si teď může…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

10.  11.  2018 | | 3 N/A
Red Dead Redemption 2: zážitek nové generace (recenze)

Red Dead Redemption 2: zážitek nové ge…

Je vůbec nutné uvádět jednu z nejočekávanějších her letošního roku?

1.  11.  2018 | | 20 N/A
Hráči vyrazili na Divoký západ, nafotili nádherné snímky z herního hitu

Hráči vyrazili na Divoký západ, nafoti…

Red Dead Redemption 2 je stejně jako každá hra Rockstaru jako stvořená pro típání krásných pohlednic.

2.  11.  2018 |
Legendární WarCraft 3 se vrací. Byla oznámena předělávka Reforged

Legendární WarCraft 3 se vrací. Byla o…

Čtvrtý díl se bohužel nechystá, fanoušci Warcraftu ale dostali pěkný dárek od Blizzardu.

3.  11.  2018 | | 24 N/A
Sid Meier

Sid Meier's Civilization: Nový úsvit -…

Jednou z očekávaných deskoherních novinek letošního podzimu byla bezpochyby nová Civilizace s přídomkem Nový úsvit. Jak se nástupce dnes už legendární Sid Meier´s Civilization povedl?Prozradíme vám, že v konkurenci strategických her se rozhodně neztratí, ale více už v naší recenzi.

4.  11.  2018 | | 1 N/A