Osídlete Ameriku a přetvořte ji k obrazu svému!

Tak právě to bude vaším jediným a hlavním úkolem v nové hře od německé firmy Data Becker s originálním jménem America. Bude se jednat o akcí nadupanou real-time strategii, velice podobnou např. Age of Empires, jen odehrávající se v poněkud jiném a navíc kratším časovém úseku.
Osídlete Ameriku a přetvořte ji k obrazu svému!
Stanete se vůdcem jedné ze čtyř hlavních amerických "mocností", což jsou Osadníci, Indiáni, Mexičané a Desperáti ("zlí kovbojové" abych tak řekl). Každá ze stran bude mít samozřejmě svůj vlastní vzhled jednotek, budov, i všeho ostatního, své výhody a nevýhody.

AmericaAmerica

AmericaAmerica

A které jiné časy by tohle mohly být, než staré dobré westernové - tedy období přibližně 90 let po Občanské válce. Cílem celé hry bude objevit, dobýt, ubránit, postavit či prostě osídlit Ameriku. K dispozici bude na 40 různorodých misí (tedy kolem 10 pro každou stranu) a v každé se budete muset rozhodnout pro jiný druh postupu, zvolit jinou strategii.

Samozřejmě, že vám ve vašem snažení bude bránit mnoho nejrůznějších problémů - nedostatek koní, surovin, útoky nepřátel, málo vojáků, to vše a ještě mnohem více vás během hry potká. A bude jen na vás, jak se s tím vším vypořádáte natolik dobře, abyste byli schopni dosáhnout vítězství. A vězte, že to bude těžké. Autoři totiž slibují výjimečnou (!:) umělou inteligenci.

AmericaAmerica

AmericaAmerica

Co se týká válčení, jako že se ho v Americe dočkáme v hojném počtu, tak i to bude velmi propracované. Vojáci budou moci zaujímat realistické bojové formace, budou mít atributy jako morálka či zkušenosti, budou sami schopní se přeskupovat, a další blbinky. Taktéž bude možné z pěchoty vytvářet kavalerii a naopak (pokud tedy někde najdete/ukradnete koně). Všechno tohle se bude odehrávat v dnes již standardním 3D terénu. A nakonec - síťová hra bude přístupná až osmi hráčům, a to zřejmě přes internet a LAN (to však zatím nebylo upřesněno).

Minimální hardwarové požadavky jsou vcelku adekvátní - P266MMX, W2k/98/95, 64MB RAM.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A