Oslavte 10. výročí vydání RPG Fallout

Do nového dne se probudila stránka kalendáře s nápisem 23. září 1997, když vybuchla atomovka. I když byla pouze virtuální, pokryla svým radioaktivním spadem popularity duše tisíců hráčů a její atomy s dalekosáhlým poločasem rozpadu dosud nevymizely. Server No Mutants Alowed věnující se tématice postapokalyptických her výročí na svých stránkách již nějakou dobu řádně propírá, přičemž nyní objevil jedny z prvních koncepčních obrázků původní série Fallout ze štětce Leonarda Boyarskyho.

  

První artwork zachycuje skupinu lidí přepadených lobotomizovanými zrůdami (tehdy nazývanými lobotomity), přičemž v pozadí mohou diváci sledovat nástup zachránce z řad Bratrstva oceli. Zajímavé je, že koncept byl původně nakreslen pro část příběhu z Fallout Tales #2, z nichž se později vyklubal oficiální Fallout 2. V pořadí třetí obrázek ukazuje jednu z prvních verzí oblíbeného maskota celé série, jemuž tvůrci původně říkali Skill Guy.

Na závěr uveďme zprávu, která se před deseti lety objevila na oficiální stránce hry, kdy ještě nikdo neměl potuchy, jaká legenda se právě zrodila:

Update projektu: Začínáme kompletovat „konečné kandidáty.“ Pokud nenalezneme žádné významné bugy, mohou tato CD být finálními verzemi. Tým kontroly kvality zde zůstával přesčas, aby se dopracoval k poslední verzi. Budeme přinášet další informace, než dosáhneme stříbrné verze a potvrdíme absenci bugů způsobujících padání hry nebo dalších chyb, jež mohou zastavit distribuci.

Zdroj: No Mutants AllowedNEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |