Oslavte 10. výročí vydání RPG Fallout

Do nového dne se probudila stránka kalendáře s nápisem 23. září 1997, když vybuchla atomovka. I když byla pouze virtuální, pokryla svým radioaktivním spadem popularity duše tisíců hráčů a její atomy s dalekosáhlým poločasem rozpadu dosud nevymizely. Server No Mutants Alowed věnující se tématice postapokalyptických her výročí na svých stránkách již nějakou dobu řádně propírá, přičemž nyní objevil jedny z prvních koncepčních obrázků původní série Fallout ze štětce Leonarda Boyarskyho.

  

První artwork zachycuje skupinu lidí přepadených lobotomizovanými zrůdami (tehdy nazývanými lobotomity), přičemž v pozadí mohou diváci sledovat nástup zachránce z řad Bratrstva oceli. Zajímavé je, že koncept byl původně nakreslen pro část příběhu z Fallout Tales #2, z nichž se později vyklubal oficiální Fallout 2. V pořadí třetí obrázek ukazuje jednu z prvních verzí oblíbeného maskota celé série, jemuž tvůrci původně říkali Skill Guy.

Na závěr uveďme zprávu, která se před deseti lety objevila na oficiální stránce hry, kdy ještě nikdo neměl potuchy, jaká legenda se právě zrodila:

Update projektu: Začínáme kompletovat „konečné kandidáty.“ Pokud nenalezneme žádné významné bugy, mohou tato CD být finálními verzemi. Tým kontroly kvality zde zůstával přesčas, aby se dopracoval k poslední verzi. Budeme přinášet další informace, než dosáhneme stříbrné verze a potvrdíme absenci bugů způsobujících padání hry nebo dalších chyb, jež mohou zastavit distribuci.

Zdroj: No Mutants AllowedNEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
10 tipů na skvělé deskovky, které můžete hrát o samotě

10 tipů na skvělé deskovky, které může…

Co dělat v případě, že máte chuť zahrát si nějakou deskovku, ale zrovna nemáte po ruce žádné kamarády? Směle se můžete pustit do některé z her, které obsahují solitérní mód. A že se nejedná jen takovou z nouze ctnost, ale plnohodnotnou zábavu!

včera | | 5 N/A