Otec prostřelil synovi monitor

Zajímavý případ řeší policie ve floridském městečku Dunedin, kdy při hádce vystřelil otec na synův počítač, protože jeho syn trávil příliš mnoho času hraním počítačových her.

Při hádce se svým dvaadvacetiletým synem vytáhl Joseph Langenderfer zbraň a vyhrožoval, že mu rozstřílí počítač, pokud syn nepřestane zanedbávat své povinnosti pro hraní počítačových her. Pistole však vystřelila a střela proletěla asi metr od chlapce přímo skrz monitor. Syn pak zavolal policii, která jeho otce zadržela pro pokus o vraždu. Zda tím myslí vraždu počítače, nebo syna, to zatím není jisté.

Petr Kolář komentuje: Na tomto případu je krásně vidět, že vinu nesou často obě strany konfliktu. Otec nezvládl situaci, když nebyl schopen svému synovi vysvětlit problémy s jeho závislostí na počítačových hrách jinak, než s pistolí v ruce. Syn zase bral výstřel na počítač jako útok na jeho osobu, přestože otec na něj nemířil. Bude zajímavé sledovat, jak si s tímto problémem poradí právo.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A