Otravná husa se v Untiteled Goose Game přiřítí i na konzole

Honks!

Variací na stealth hry jsou desítky, ale jednou z těch nejpodivnějších je bezpochyby Untiteled Goose Game, která vás postaví do role velice otravné husy, která působí jeden naschvál za druhým a snaží se nenechat chytit a hodit na pekáč. Stala se hitem počítačových hráčů a rovněž internetu, který si ji zamiloval i jako zdroj memů.

Teď se konečně mohou radovat i konzolisté. Untiteled Goose Game totiž zamíří na PS4 a Xbox One už příští týden. Hra bude dostupná 17. prosince. Informace se potvrdila na včerejším vysílání State of Play, ve kterém Sony představilo poslední dávku novinek pro tento rok a v asi dvaceti minutách přišlo s několika zajímavými trailery a ukázkami. Zahrajete si na otravného opeřence, nebo se radši budete od této hříčky držet stranou?

Váš názor Další článek: Predator: Hunting Grounds prověří lovce v dubnu příštího roku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,Recenze hry The Dark Pictures: The Devil in Me. Pozvánka do domu sériového vraha

Recenze hry The Dark Pictures: The Devil in Me. Pozvánka do domu sériového vraha

Po průzkumu sumerského chrámu navštívíme v Devil in Me repliku domu sériového vraha. Jak dopadlo finále první sezóny antologie The Dark Pictures?

Martin Nahodil
The Dark Pictures: Devil in MePS5Recenze
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu

Aktuality

17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 
30. listopadu | Páteční vydání tahovky Marvel's Midnight Suns připomíná launch trailer. S partou superhrdinů se pokusíme překazit plány démonické Lilith na PC a aktuální generaci konzolí. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách