Outlaws & Legends bude miláčkem politiků, kdo nakrade více vyhraje

V průběhu State of Play pořádané Sony toho bylo odhaleno mnoho, Hood: Outlaws & Legends se však řadí mezi ty větší tituly a vypadá opravdu slibně.

Nová hra vypadá opravdu zajímavě, a to nejen proto, že na něm pracují vývojáři ze Sumo Digital studia, ani proto že tento titul bude vydávat Focus Home Interactive, ale zejména proto, že se jedná o vskutku originální herní počin. 

Jde o kompetitivní PvPvE hru, v níž budou soupeřit dva gangy ve snaze nakrást co největší bohatství a vyhrávají jednoduše ti, kteří si toho domů odnesou více. Nejen že ony poklady budou střežit NPC vybavená umělou inteligencí, celou loupež také budou samozřejmě značně komplikovat členové nepřátelského týmu. 

Na výběr bude z několika různých postav a každá z nich zastává jiný druh specializace. Hráč si svého favorita bude moct dále vyvíjet a získat tak další dovednosti či magické schopnosti. Upravit také půjde svou výbavu.

Hra má vyjít někdy v průběhu příštího roku. Hood: Outlaws & Legends si budeme moct vychutnat na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox One.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A