Outlaws & Legends bude miláčkem politiků, kdo nakrade více vyhraje

V průběhu State of Play pořádané Sony toho bylo odhaleno mnoho, Hood: Outlaws & Legends se však řadí mezi ty větší tituly a vypadá opravdu slibně.

Nová hra vypadá opravdu zajímavě, a to nejen proto, že na něm pracují vývojáři ze Sumo Digital studia, ani proto že tento titul bude vydávat Focus Home Interactive, ale zejména proto, že se jedná o vskutku originální herní počin. 

Jde o kompetitivní PvPvE hru, v níž budou soupeřit dva gangy ve snaze nakrást co největší bohatství a vyhrávají jednoduše ti, kteří si toho domů odnesou více. Nejen že ony poklady budou střežit NPC vybavená umělou inteligencí, celou loupež také budou samozřejmě značně komplikovat členové nepřátelského týmu. 

Na výběr bude z několika různých postav a každá z nich zastává jiný druh specializace. Hráč si svého favorita bude moct dále vyvíjet a získat tak další dovednosti či magické schopnosti. Upravit také půjde svou výbavu.

Hra má vyjít někdy v průběhu příštího roku. Hood: Outlaws & Legends si budeme moct vychutnat na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox One.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |