Outriders Broadcast poodhalí více ze hry v prvním dílu herní show

Dozvíme se vše, co se kolem hry šustne.

Outriders Broadcast je nová herní show, jenž se bude vysílat každý měsíc a náplní tohoto nového výtvoru vydavatelského domu Square Enix bude odhalovat novinky a informace o očekávané RPG střílečce Outriders od People Can Fly. Řeč je o chytrých hlavičkách stojících za hrami Sleeping Dogs a Just Cause.

Při každém vysílání této show se budeme nořit hluboko do tajů a záhad temného světa Outriderů a všem dalším detailům této hry. Vše na oficiálním Twitch kanálu vydavatele.

Zahajovací vysílání Outriders Broadcast, jenž nese název „Built for the Core" se bude zabývat zcela ojedinělým gameplayem, herní oblastí, dosud nevídanými schopnostmi, třídami postav a dalším.

První díl startuje ve čtvrtek 28. května v 18:00 hodin

„Svět je teď plný nezvyklých věcí a my všichni se snažíme přizpůsobit, co to dá. Upřednostnili jsme bezpečnost naších lidí a všech 250+ zaměstnanců našeho týmu pracuje z domova. Stále pracujeme na vývoji Outriders a my hru plánujeme vydat o prázdninách 2020. Po zrušení některých herních události jsme hledali nové způsoby sdílení zpráv o Outriders s hráči. Jsme opravdu nadšení, že tento cíl bude splněn prostřednictvím Outriders Broadcasts, ve kterém budeme každý měsíc mluvit o nových podrobnostech a prvcích, na kterých zrovna děláme," řekl Bartek Kmita, CCO společnosti People Can Fly.

Outriders vychází o prázdninách letošního roku na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One a PC.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 8 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |