Ovladač pro PS3 stále není hotov

Již na letošní E3 byl představen ovladač pro PS3, který ihned všichni překřtili na "bumerang". Nicméně do ruky jej nikdo nedostal, protože nebyl funkční - jednalo se pouze o koncept designu. Všichni očekávali, že na Tokio Game Show, která v těchto dnech probíhá v Japonsku, bude již tento ovladač dokončený a plně funkční. Ale není tomu tak.

Tak to je on... A přezdívku bumerang nedostal náhodou, jak sami vidíte.

Pokud opomineme, že v důsledku to znamená, že na TGS není jediné hratelné demo pro PS3, vyvstává otázka, co tím Sony sleduje. Je možné, že Sony čekala na "revoluční koncept ovládání", který na TGS představilo Nintendo pro svůj Revolution, aby se případně mohla inspirovat; nicméně tato možnost je málo pravděpodobná. Podobně nepravděpodobná je i teorie, že s ovladačem jsou nějaké technologické problémy. Jako nejpravděpodobnější se tedy jeví možnost, že Sony stále jště není definitivně rozhodnuta o tom, jak bude finální ovladač pro PS3 vypadat a prezentuje pouze nejpravděpodobnější z možností.

Doupě komentuje: Ať tak nebo tak, znamená to, že si na finální podobu ovladače pro PS3 budeme ještě nejakou dobu muset počkat. Bohužel ale to, že dosud není kontroler dokončen, nahrává fámám, že datum vydání PS3 je dál, než by si mnozí přáli. Ale nespekulujme a počkejme, s čím se Sony vytasí - a protože se jedná o Sony, jsme si jistí, že to bude stát za to. A čekání si ukrátíme hraním na PSP...

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A