OXM 2 – drsňáci a šediváci

Drsní hoši (a holky) dominují druhému číslu Oficiálního Xbox 360 magazínu. Dlouho očekávaný, následně přejmenovaný a pak zase dlouho očekávaný Unreal Tournament 3 se pomalu blíží na naše obrazovky. My se mohli z blízka přesvědčit, zda má smysl ještě čekat. A čekat musíme i v případě dvou exkluzivních odhalení tohoto čísla – Bourne Conspiracy (malá ochutnávka z článku) a Destroy All Humans! 3. Nabízíme podrobné informace a nálož zatím nezveřejněných obrázků. Pochopitelně jsme nemohli opomenout ani jedno z nejočekávanějších RPG –  tedy Fallout 3, který se chystá i pro Xbox 360.

 

Recenzím dominuje „vidlácký bratranec Burnoutu“, jak se někdy trefně říká hrám ze série Flatout. Kromě Flatout Ultimate Carnage si v novém OXM přečtěte i verdikty na vtipnou akci Overlord, zběsilou vesmírnou střílečku Project Sylpheed, válečnou FPS Hour of Victory či vyleštěnou klasiku Prince of Persia Classic. O kvalitě posledních zmiňovaných her se dokonce můžete sami přesvědčit prostřednictvím demoverzí na našem DVD. Ty pochopitelně nejsou osamocené, ale doprovází je celá řádka dalších herních ukázek, trailerů, rozhovorů a nechybí ani theme pro váš dashboard a gamerpics zdarma.

Druhé číslo OXM, jehož obsah je vyšperkován desítkami dalších novinek a zajímavostí (namátkou o komentář Tima Schafera, tvůrce Grim Fandango, téma o propojení Xbox 360 a PC, nebo první dojmy z hraní japonského Blue Dragon), najdete na stáncích v pátek 13. července, předplatitelé ve svých schránkách o den dříve. Kompletní přehled obsahu hledejte na stránkách Doupě.cz či oficiálních stránek OXM.cz tento pátek.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
10 tipů na skvělé deskovky, které můžete hrát o samotě

10 tipů na skvělé deskovky, které může…

Co dělat v případě, že máte chuť zahrát si nějakou deskovku, ale zrovna nemáte po ruce žádné kamarády? Směle se můžete pustit do některé z her, které obsahují solitérní mód. A že se nejedná jen takovou z nouze ctnost, ale plnohodnotnou zábavu!

22.  10.  2018 | | 5 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A