OXM 2 – drsňáci a šediváci

Drsní hoši (a holky) dominují druhému číslu Oficiálního Xbox 360 magazínu. Dlouho očekávaný, následně přejmenovaný a pak zase dlouho očekávaný Unreal Tournament 3 se pomalu blíží na naše obrazovky. My se mohli z blízka přesvědčit, zda má smysl ještě čekat. A čekat musíme i v případě dvou exkluzivních odhalení tohoto čísla – Bourne Conspiracy (malá ochutnávka z článku) a Destroy All Humans! 3. Nabízíme podrobné informace a nálož zatím nezveřejněných obrázků. Pochopitelně jsme nemohli opomenout ani jedno z nejočekávanějších RPG –  tedy Fallout 3, který se chystá i pro Xbox 360.

 

Recenzím dominuje „vidlácký bratranec Burnoutu“, jak se někdy trefně říká hrám ze série Flatout. Kromě Flatout Ultimate Carnage si v novém OXM přečtěte i verdikty na vtipnou akci Overlord, zběsilou vesmírnou střílečku Project Sylpheed, válečnou FPS Hour of Victory či vyleštěnou klasiku Prince of Persia Classic. O kvalitě posledních zmiňovaných her se dokonce můžete sami přesvědčit prostřednictvím demoverzí na našem DVD. Ty pochopitelně nejsou osamocené, ale doprovází je celá řádka dalších herních ukázek, trailerů, rozhovorů a nechybí ani theme pro váš dashboard a gamerpics zdarma.

Druhé číslo OXM, jehož obsah je vyšperkován desítkami dalších novinek a zajímavostí (namátkou o komentář Tima Schafera, tvůrce Grim Fandango, téma o propojení Xbox 360 a PC, nebo první dojmy z hraní japonského Blue Dragon), najdete na stáncích v pátek 13. července, předplatitelé ve svých schránkách o den dříve. Kompletní přehled obsahu hledejte na stránkách Doupě.cz či oficiálních stránek OXM.cz tento pátek.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |