OXM 2 – drsňáci a šediváci

Drsní hoši (a holky) dominují druhému číslu Oficiálního Xbox 360 magazínu. Dlouho očekávaný, následně přejmenovaný a pak zase dlouho očekávaný Unreal Tournament 3 se pomalu blíží na naše obrazovky. My se mohli z blízka přesvědčit, zda má smysl ještě čekat. A čekat musíme i v případě dvou exkluzivních odhalení tohoto čísla – Bourne Conspiracy (malá ochutnávka z článku) a Destroy All Humans! 3. Nabízíme podrobné informace a nálož zatím nezveřejněných obrázků. Pochopitelně jsme nemohli opomenout ani jedno z nejočekávanějších RPG –  tedy Fallout 3, který se chystá i pro Xbox 360.

 

Recenzím dominuje „vidlácký bratranec Burnoutu“, jak se někdy trefně říká hrám ze série Flatout. Kromě Flatout Ultimate Carnage si v novém OXM přečtěte i verdikty na vtipnou akci Overlord, zběsilou vesmírnou střílečku Project Sylpheed, válečnou FPS Hour of Victory či vyleštěnou klasiku Prince of Persia Classic. O kvalitě posledních zmiňovaných her se dokonce můžete sami přesvědčit prostřednictvím demoverzí na našem DVD. Ty pochopitelně nejsou osamocené, ale doprovází je celá řádka dalších herních ukázek, trailerů, rozhovorů a nechybí ani theme pro váš dashboard a gamerpics zdarma.

Druhé číslo OXM, jehož obsah je vyšperkován desítkami dalších novinek a zajímavostí (namátkou o komentář Tima Schafera, tvůrce Grim Fandango, téma o propojení Xbox 360 a PC, nebo první dojmy z hraní japonského Blue Dragon), najdete na stáncích v pátek 13. července, předplatitelé ve svých schránkách o den dříve. Kompletní přehled obsahu hledejte na stránkách Doupě.cz či oficiálních stránek OXM.cz tento pátek.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

včera | | 36 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |