OXM 2 – drsňáci a šediváci

Drsní hoši (a holky) dominují druhému číslu Oficiálního Xbox 360 magazínu. Dlouho očekávaný, následně přejmenovaný a pak zase dlouho očekávaný Unreal Tournament 3 se pomalu blíží na naše obrazovky. My se mohli z blízka přesvědčit, zda má smysl ještě čekat. A čekat musíme i v případě dvou exkluzivních odhalení tohoto čísla – Bourne Conspiracy (malá ochutnávka z článku) a Destroy All Humans! 3. Nabízíme podrobné informace a nálož zatím nezveřejněných obrázků. Pochopitelně jsme nemohli opomenout ani jedno z nejočekávanějších RPG –  tedy Fallout 3, který se chystá i pro Xbox 360.

 

Recenzím dominuje „vidlácký bratranec Burnoutu“, jak se někdy trefně říká hrám ze série Flatout. Kromě Flatout Ultimate Carnage si v novém OXM přečtěte i verdikty na vtipnou akci Overlord, zběsilou vesmírnou střílečku Project Sylpheed, válečnou FPS Hour of Victory či vyleštěnou klasiku Prince of Persia Classic. O kvalitě posledních zmiňovaných her se dokonce můžete sami přesvědčit prostřednictvím demoverzí na našem DVD. Ty pochopitelně nejsou osamocené, ale doprovází je celá řádka dalších herních ukázek, trailerů, rozhovorů a nechybí ani theme pro váš dashboard a gamerpics zdarma.

Druhé číslo OXM, jehož obsah je vyšperkován desítkami dalších novinek a zajímavostí (namátkou o komentář Tima Schafera, tvůrce Grim Fandango, téma o propojení Xbox 360 a PC, nebo první dojmy z hraní japonského Blue Dragon), najdete na stáncích v pátek 13. července, předplatitelé ve svých schránkách o den dříve. Kompletní přehled obsahu hledejte na stránkách Doupě.cz či oficiálních stránek OXM.cz tento pátek.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A