OXM 2 – UT3, Elite a velká oznámení

Co najdete v novém OXM? Exkluzivní odhalení her Bourne Supremacy a Destroy All Humans! 3, první dojmy z Unreal Tournament 3 či Blue Dragon. Též jsme se podívali na zoubek elegantní Elite a věnovali se možnostem propojení Xboxu 360 a PC. Všechno? Ani náhodou!
OXM 2 – UT3, Elite a velká oznámení
Seznam kapitol
  1. Co najdete v OXM 2?
  2. Kompletní obsah časopisu a DVD

Obálková slečna na první pohled drsnější než neohoblovaná fošna jasně dává najevo, že tady končí legrace. Dlouho očekávaný, následně přejmenovaný a pak zase dlouho očekávaný Unreal Tournament 3 se pomalu blíží na naše obrazovky a stává se i cover story druhého čísla Oficiálního Xbox 360 magazínu.  Na pěti stranách se můžete dozvědět, jak to s novým dílkem od tvůrců božských Gears of War vypadá.

 

Jak už určitě víte z předchozí aktuality, druhé číslo přináší i odhalení dvou připravovaných titulů pro Xbox 360 – Destroy all humans! 3 a Bourne Conspiracy. Dál vás čekají dojmy z podvodní pecky Bioshock doplněné o hutný rozhovor, podali jsme si tlapu i s modrým drakem, tedy japonským RPG Blue Dragon. Recenzím dominuje nový díl adrenalinové závodní série – Flatout Ultimate Carnage. Nechybí ani zhodnocení aktualních her jako Overlord, Project Sylpheed či třeba Hour of Victory.

Z neherních záležitostí přinášíme masivní téma věnující se možnostem propojení X360 s PC, podívali jsme se na zoubek (nebo snad na čipy?) nové a elegantně černé konzoli Xbox 360 Elite. U svého OXM najdete pochopitelně přiložené i DVD s čerstvou várkou demoverzí, trailerů, rozhovorů a nechybí ani theme pro váš dashboard a gamerpics zdarma.  A pochopitelně jsme ván nemohli ochudit ani o plakát, tentokrát s motivy z her Gears of War a Viva Piñata.

Střípky z OXM 2 (8/2007) 

Unreal Tournament 3 – blíží se masakr

Předchozí díly vždy spíše sázely na multiplayerovou zábavu, trojka hodlá nabídnout brutální akci úplně pro každého nezávisle na věku, pohlaví, víře či velikosti důchodového připojištění. Mohli jsme si nové dílko Epiců osahat pěkně zblízka a musíme říct, je pekelně žhavé!

 

Xbox 360 Update – co má Microsoft vylepšit?

Velký jarní update dashboardu dorazil už před pár měsíci a přestože přinesl spoustu zajímavých funkcí a vylepšení, stále nejsme absolutně spokojeni. Sepsali jsme seznam věcí, které by Microsoft mohl přinést v dalším updateu a doplnili je vašimi nápady z fór.

 

Komunita – hráčův blog, komentář a další

Dáváme prostor i vám, našim čtenářům. V aktuálním čísle najdete výsledky z NHL ligy komunitních stránek xlive.cz, rozhovor s vítězi a jeden příběh o nesnadné smrti generála RAAMa. Jako třešinku na dortu máme komentář od Tima Schafera, tvůrce Psychonauts.

 

Xbox a PC – zajímavé partnerství

Xbox 360 není jen na hraní, ale nabízí i celou řádku dalších užitečných funkcí jako možnost propojení s počítačem. Co všechno přesně nabízí tato na první pohled podivná symbióza? Má vůbec smysl svoje PC propojovat ke konzoli? Naše rozsáhlé  téma na všechny otázky odpoví.

 

Destroy all humans! 3 – Crypto se vrací

Humoru ve hrách je jako šafránu a hry ze série Destroy all humans! patří k těm světlým výjimkám, jež dokážou vaše bránice naplno zaměstnat. V našem exkluzivním odhalení přinášíme první informace a obrázky z Cryptovi nové výpravy za Zničení všech lidí! 3.

 

Bioshock – něco pro vodníky

Není nad to strávit prázdniny u vody, nebo ještě ideálněji pod vodou. Děsivé potopené město Rapture pozvolna otevírá svoje brány a my si užili opravdu vlhké chvilky v této bezesporu nejočekávanější akční hře léta. Kromě prvních dojmů přinášíme i velký rozhovor s tvůrci.

 

Flatout Ultimate Carnage – plechový masakr

Nudí vás ježdění na okruzích? Zkuste Flatout Ultimate Carnage, trefně přezdívaný jako „vidlácký bratranec Burnoutu“. V naší recenzi se můžete přesvědčit o tom, zda je opravdu taková zábava jezdit v pojízdné plechové rakvi (též známé jako auto) rychlostmi takřka přesahujícími zvukovou bariéru.

 

Xbox 360 Elite – evoluce je černá

HDMI výstup, disk s kapacitou 120 GB, elegantní černá barva, to jsou hlavní poznávací znaky Elite, nové verze konzole Xbox 360. Jedna se nám dostala do redakce, takže nemohla ujít naším šťouravým rukám a zvídavým očím. Na co jsme přišli? Stojí vážně za to? Dočtete se v novém OXM.

 

Třetí číslo OXM najdete na stáncích 17. srpna

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

12.  4.  2018 | | 22 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Kde se vyvíjí ArmA: Podívejte se, jak to vypadá v Bohemia Interactive

Kde se vyvíjí ArmA: Podívejte se, jak …

V Bohemia Interactive pracují na nových hrách, ale také na technologiích, které bodu připravované hry využívat. A nejsou to jen technologie ryze softwarové, vytvořili si tu třeba i vlastní zařízení na fotogrammetrii.

4.  4.  2018 | | 1 N/A