OXM 2 – UT3, Elite a velká oznámení

Co najdete v novém OXM? Exkluzivní odhalení her Bourne Supremacy a Destroy All Humans! 3, první dojmy z Unreal Tournament 3 či Blue Dragon. Též jsme se podívali na zoubek elegantní Elite a věnovali se možnostem propojení Xboxu 360 a PC. Všechno? Ani náhodou!
OXM 2 – UT3, Elite a velká oznámení
Seznam kapitol
  1. Co najdete v OXM 2?
  2. Kompletní obsah časopisu a DVD

Obálková slečna na první pohled drsnější než neohoblovaná fošna jasně dává najevo, že tady končí legrace. Dlouho očekávaný, následně přejmenovaný a pak zase dlouho očekávaný Unreal Tournament 3 se pomalu blíží na naše obrazovky a stává se i cover story druhého čísla Oficiálního Xbox 360 magazínu.  Na pěti stranách se můžete dozvědět, jak to s novým dílkem od tvůrců božských Gears of War vypadá.

 

Jak už určitě víte z předchozí aktuality, druhé číslo přináší i odhalení dvou připravovaných titulů pro Xbox 360 – Destroy all humans! 3 a Bourne Conspiracy. Dál vás čekají dojmy z podvodní pecky Bioshock doplněné o hutný rozhovor, podali jsme si tlapu i s modrým drakem, tedy japonským RPG Blue Dragon. Recenzím dominuje nový díl adrenalinové závodní série – Flatout Ultimate Carnage. Nechybí ani zhodnocení aktualních her jako Overlord, Project Sylpheed či třeba Hour of Victory.

Z neherních záležitostí přinášíme masivní téma věnující se možnostem propojení X360 s PC, podívali jsme se na zoubek (nebo snad na čipy?) nové a elegantně černé konzoli Xbox 360 Elite. U svého OXM najdete pochopitelně přiložené i DVD s čerstvou várkou demoverzí, trailerů, rozhovorů a nechybí ani theme pro váš dashboard a gamerpics zdarma.  A pochopitelně jsme ván nemohli ochudit ani o plakát, tentokrát s motivy z her Gears of War a Viva Piñata.

Střípky z OXM 2 (8/2007) 

Unreal Tournament 3 – blíží se masakr

Předchozí díly vždy spíše sázely na multiplayerovou zábavu, trojka hodlá nabídnout brutální akci úplně pro každého nezávisle na věku, pohlaví, víře či velikosti důchodového připojištění. Mohli jsme si nové dílko Epiců osahat pěkně zblízka a musíme říct, je pekelně žhavé!

 

Xbox 360 Update – co má Microsoft vylepšit?

Velký jarní update dashboardu dorazil už před pár měsíci a přestože přinesl spoustu zajímavých funkcí a vylepšení, stále nejsme absolutně spokojeni. Sepsali jsme seznam věcí, které by Microsoft mohl přinést v dalším updateu a doplnili je vašimi nápady z fór.

 

Komunita – hráčův blog, komentář a další

Dáváme prostor i vám, našim čtenářům. V aktuálním čísle najdete výsledky z NHL ligy komunitních stránek xlive.cz, rozhovor s vítězi a jeden příběh o nesnadné smrti generála RAAMa. Jako třešinku na dortu máme komentář od Tima Schafera, tvůrce Psychonauts.

 

Xbox a PC – zajímavé partnerství

Xbox 360 není jen na hraní, ale nabízí i celou řádku dalších užitečných funkcí jako možnost propojení s počítačem. Co všechno přesně nabízí tato na první pohled podivná symbióza? Má vůbec smysl svoje PC propojovat ke konzoli? Naše rozsáhlé  téma na všechny otázky odpoví.

 

Destroy all humans! 3 – Crypto se vrací

Humoru ve hrách je jako šafránu a hry ze série Destroy all humans! patří k těm světlým výjimkám, jež dokážou vaše bránice naplno zaměstnat. V našem exkluzivním odhalení přinášíme první informace a obrázky z Cryptovi nové výpravy za Zničení všech lidí! 3.

 

Bioshock – něco pro vodníky

Není nad to strávit prázdniny u vody, nebo ještě ideálněji pod vodou. Děsivé potopené město Rapture pozvolna otevírá svoje brány a my si užili opravdu vlhké chvilky v této bezesporu nejočekávanější akční hře léta. Kromě prvních dojmů přinášíme i velký rozhovor s tvůrci.

 

Flatout Ultimate Carnage – plechový masakr

Nudí vás ježdění na okruzích? Zkuste Flatout Ultimate Carnage, trefně přezdívaný jako „vidlácký bratranec Burnoutu“. V naší recenzi se můžete přesvědčit o tom, zda je opravdu taková zábava jezdit v pojízdné plechové rakvi (též známé jako auto) rychlostmi takřka přesahujícími zvukovou bariéru.

 

Xbox 360 Elite – evoluce je černá

HDMI výstup, disk s kapacitou 120 GB, elegantní černá barva, to jsou hlavní poznávací znaky Elite, nové verze konzole Xbox 360. Jedna se nám dostala do redakce, takže nemohla ujít naším šťouravým rukám a zvídavým očím. Na co jsme přišli? Stojí vážně za to? Dočtete se v novém OXM.

 

Třetí číslo OXM najdete na stáncích 17. srpna

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

dnes | | 8 N/A
Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A