OXM 2 – UT3, Elite a velká oznámení

Co najdete v novém OXM? Exkluzivní odhalení her Bourne Supremacy a Destroy All Humans! 3, první dojmy z Unreal Tournament 3 či Blue Dragon. Též jsme se podívali na zoubek elegantní Elite a věnovali se možnostem propojení Xboxu 360 a PC. Všechno? Ani náhodou!
OXM 2 – UT3, Elite a velká oznámení
Seznam kapitol
  1. Co najdete v OXM 2?
  2. Kompletní obsah časopisu a DVD

Obálková slečna na první pohled drsnější než neohoblovaná fošna jasně dává najevo, že tady končí legrace. Dlouho očekávaný, následně přejmenovaný a pak zase dlouho očekávaný Unreal Tournament 3 se pomalu blíží na naše obrazovky a stává se i cover story druhého čísla Oficiálního Xbox 360 magazínu.  Na pěti stranách se můžete dozvědět, jak to s novým dílkem od tvůrců božských Gears of War vypadá.

 

Jak už určitě víte z předchozí aktuality, druhé číslo přináší i odhalení dvou připravovaných titulů pro Xbox 360 – Destroy all humans! 3 a Bourne Conspiracy. Dál vás čekají dojmy z podvodní pecky Bioshock doplněné o hutný rozhovor, podali jsme si tlapu i s modrým drakem, tedy japonským RPG Blue Dragon. Recenzím dominuje nový díl adrenalinové závodní série – Flatout Ultimate Carnage. Nechybí ani zhodnocení aktualních her jako Overlord, Project Sylpheed či třeba Hour of Victory.

Z neherních záležitostí přinášíme masivní téma věnující se možnostem propojení X360 s PC, podívali jsme se na zoubek (nebo snad na čipy?) nové a elegantně černé konzoli Xbox 360 Elite. U svého OXM najdete pochopitelně přiložené i DVD s čerstvou várkou demoverzí, trailerů, rozhovorů a nechybí ani theme pro váš dashboard a gamerpics zdarma.  A pochopitelně jsme ván nemohli ochudit ani o plakát, tentokrát s motivy z her Gears of War a Viva Piñata.

Střípky z OXM 2 (8/2007) 

Unreal Tournament 3 – blíží se masakr

Předchozí díly vždy spíše sázely na multiplayerovou zábavu, trojka hodlá nabídnout brutální akci úplně pro každého nezávisle na věku, pohlaví, víře či velikosti důchodového připojištění. Mohli jsme si nové dílko Epiců osahat pěkně zblízka a musíme říct, je pekelně žhavé!

 

Xbox 360 Update – co má Microsoft vylepšit?

Velký jarní update dashboardu dorazil už před pár měsíci a přestože přinesl spoustu zajímavých funkcí a vylepšení, stále nejsme absolutně spokojeni. Sepsali jsme seznam věcí, které by Microsoft mohl přinést v dalším updateu a doplnili je vašimi nápady z fór.

 

Komunita – hráčův blog, komentář a další

Dáváme prostor i vám, našim čtenářům. V aktuálním čísle najdete výsledky z NHL ligy komunitních stránek xlive.cz, rozhovor s vítězi a jeden příběh o nesnadné smrti generála RAAMa. Jako třešinku na dortu máme komentář od Tima Schafera, tvůrce Psychonauts.

 

Xbox a PC – zajímavé partnerství

Xbox 360 není jen na hraní, ale nabízí i celou řádku dalších užitečných funkcí jako možnost propojení s počítačem. Co všechno přesně nabízí tato na první pohled podivná symbióza? Má vůbec smysl svoje PC propojovat ke konzoli? Naše rozsáhlé  téma na všechny otázky odpoví.

 

Destroy all humans! 3 – Crypto se vrací

Humoru ve hrách je jako šafránu a hry ze série Destroy all humans! patří k těm světlým výjimkám, jež dokážou vaše bránice naplno zaměstnat. V našem exkluzivním odhalení přinášíme první informace a obrázky z Cryptovi nové výpravy za Zničení všech lidí! 3.

 

Bioshock – něco pro vodníky

Není nad to strávit prázdniny u vody, nebo ještě ideálněji pod vodou. Děsivé potopené město Rapture pozvolna otevírá svoje brány a my si užili opravdu vlhké chvilky v této bezesporu nejočekávanější akční hře léta. Kromě prvních dojmů přinášíme i velký rozhovor s tvůrci.

 

Flatout Ultimate Carnage – plechový masakr

Nudí vás ježdění na okruzích? Zkuste Flatout Ultimate Carnage, trefně přezdívaný jako „vidlácký bratranec Burnoutu“. V naší recenzi se můžete přesvědčit o tom, zda je opravdu taková zábava jezdit v pojízdné plechové rakvi (též známé jako auto) rychlostmi takřka přesahujícími zvukovou bariéru.

 

Xbox 360 Elite – evoluce je černá

HDMI výstup, disk s kapacitou 120 GB, elegantní černá barva, to jsou hlavní poznávací znaky Elite, nové verze konzole Xbox 360. Jedna se nám dostala do redakce, takže nemohla ujít naším šťouravým rukám a zvídavým očím. Na co jsme přišli? Stojí vážně za to? Dočtete se v novém OXM.

 

Třetí číslo OXM najdete na stáncích 17. srpna


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |