Ožije další bizarní střílečka z devadesátek. Killing Time proti nám pošle démonické klauny i kuchaře

Studio Nightdive do předělávek starších klasik v posledních letech šlape opravdu hodně. Vedle těch známých zrovna nedávno vydali definitivní edici PO'ed, kde hlavní roli zastává kuchař na vesmírné lodi. Jejich dalším projektem je opět méně známý kousek. Střílečka Killing Time původně vyšla v roce 1995 a na Steamu stále můžete najít její originální verzi. Léta jsou na ní ale znát, a tak ji verze Resurrected přivede zpět k životu. Datum vydání zatím neznáme, ale jeho odhalení by nemělo trvat dlouho. Ve vylepšené podobě se pak Killing Time podívá vedle PC i na konzole.

Vydáváme se na panství na ostrově Matinicus, kde nás hned po příjezdu přivítá spousta neobvyklých jevů. Prakticky vše živé, co potkáte, je posedlé démonem. Není ale možnost se nebezpečí vyhnout, a tak je čas vzít do rukou zbraně a rozpoutat peklo. Z nějakého důvodu jsou na panství démoničtí klauni, kuchyni okupují krvelační kuchaři a vypořádat se musíte třeba i s obřími mravenci a létajícími lebkami. 

S rozkrýváním tajemství tohoto podivného sídla nám pomůže artefakt faraona Ramsese, který zároveň můžeme využít jako zbraň. Přece jen to ale není pouze o čisté akci. Dojde také na řešení hádanek spojených právě s egyptskou mytologií. 

Kromě toho, že remaster poběží až ve 4K při 144 FPS, pracuje také s sprity postav ve vysokém rozlišení. Jejich původní podobu z verzí pro PC a 3DO vývojáři pořádně vytáhli, což platí i pro textury prostředí. Sáhli také na ovládání, které díky úpravám bude více odpovídat moderním standardům. 

Váš názor Další článek: Pokračování Dragon Age mění jméno. Z Dreadwolf se stává The Veilguard. Premiérové záběry uvidíme příští týden

Témata článku: , , , , , , , , , ,