Oznámen box pro PC - Heavyweight Thunder

Boxerských her je pro PC jen hrstka, proto potěší ohlášení nového přírůstku do boxerské rodiny. Ten nese název Heavyweight Thunder. Nabídne nám box z first i third-person pohledu. Titul přinese unikátní ovládání SimuPunch - což je systém, kdy svým oponentům budeme rozdávat rány pouhým pohybem myši. Dále se můžeme těšit na šest různých ringů. Majetnické jedince pak potěší, že si lze za výhry kupovat automobily, oblečení, domy, holky, apod. Na své si však přijdou i manažeři - díky management módu. V tomto módu se budeme muset postarat o rozvrh zápasů, trenéry, upgrade statistik našeho borce, atd. A koho by tohle všechno omrzelo, může si zahrát v kasinu některou ze čtyř hazardních her.

Heavyweight Thunder vyjde v březnu tohoto roku.

  

 

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce