Oznámena nová hra s Kirbym

Na loňské E3 se Nintendo postaralo, aby svůj díl pozornosti dostal i růžový jedlík Kirby, a to skrze stylovou plošinovku Kirby's Epic Yarn. Nyní v tomto trendu firma pokračuje - jak prozradila na svých oficiálních stránkách, připravuje pro Wii další Kirbyho dobrodružství.

Nečekejte podobné dovádění s bavlnou jako v Epic Yarn, titul jde spíše ve šlépějích svých předchůdců ze SNES a GB. Zajímavé je, že sdílí několik podobností se zrušenou Gamecube hrou Kirby Adventure. Pokus o oživení?

VIDEO: 3961 'Kirby Wii - Announcement Trailer'

Kdy Kirbyho nový projekt vyjde, je velkou neznámou, dokonce není ani potvrzeno, že jej Nintendo vypustí za hranice Japonska. Potvrzen zatím není ani název hry, to by se ale mělo v nejbližších dnech změnit.

Zdroj: Nintendo

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |