Oznámena první adventura v historii na motivy díla Agathy Christie

Agatha Christie je bezesporu jedna z nejznámějších autorek detektivních příběhů všech dob a její excentrický detektiv Hercule Poirot si získal srdce milionů čtenářů po celém světě. Adventure Company nedávno oznámila, že od autorčina vnuka a správce jejího odkazu, Mathew Pricharda, získala souhlas s vytvořením herní série inspirované slavnými detektivkami.

První titul v sérii vyvíjí tým AWE Games a ponese název And Then There Were None. Vypráví o 10 lidech pozvaných na odlehlý ostrov do osamělého sídla, kde, jak už to v tomto žánru chodí, začnou jeden po druhém umírat. Vy samotní se ocitnete v pasti společně s ostatními a jedinou nadějí na záchranu vás i přeživších je odhalit vraha dříve, než na řadu přijde další oběť.

AWE games je tým, který sice nemá předchozí zkušenosti s adventurním žánrem, nicméně jako hlavního gamedesignera projektu získali do svých řad Lee Sheldona, proslaveného tituly jako Riddle of Master Lu a Dark Side of the Moon, citovaných v drtivé většině "učebnic" adventurního designu.

Datum uvedení na trh je zatím stanoveno na 3. kvartál 2005.

Zdroj: http://www.adventuregamers.com

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole