Oznámí Sony něco o PS3?

Z různých evropských zdrojů se šíří informace, že Sony by mohla udělat velké prohlášení ohledně svojí next-gen konzole PS3 již někdy v průběhu příštího týdne. Co však bude obsahem sdělení a zda se bude určitě týkat PS3 je zatím nejisté.

Dá se předpokládat, že po nedávné smršti prohlášení různých herních společností na účet PS3, stejně tak po vzniku několika analýz, které se do konzole navážely, se bude Sony nějak bránit. Již prezident herní společnosti Koei navíc prozradil, že zástupci společností, které vyrábějí pro Sony hry, byli pozváni na setkání 15. března. Podle načasování těsně před koncem finančního roku Sony, stejně tak krátce před Game Developers Conference, vypovídá o důležitosti sdělení, jež má být na daném setkání vyjeveno. Protože však oficiálně neexistuje žádné prohlášení Sony, je docela možné, že se nebude bavit o datu vydání PS3, ale možná bude hlavním tématem diskuze kolem online služeb pro tuto konzoli, nebo dokonce "jen" nějaké novinky pro PSP.

Petr Kolář komentuje: Je docela zajímavé sledovat situaci okolo PS3. Všude vřou diskuze o datu vydání, protože Sony si veškeré informace nechává pečlivě pro sebe. Vycházejí tak různé analýzy, které vaří z vody, stejně tak jsou mnohá prohlášení jen dohady. Mezi nimi se však vždy najde nějaké to zrnko informací, jakými je například předpoklad, že pokud by Sony chtěla vydat PS3 v době E3 (začátkem května), pak už by musely být k dispozici objednávky konzole pro obchody, které však ještě nejsou. Snad se dozvíme něco bližšího z oficiálních zdrojů.

Zdroj: Gamasutra

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |