Pán Prstenů - chystá se realtime strategie

Pán Prstenů hýbe předvánočním světem. Premiéra má přijít už za pouhých pár dnů a miliony fanoušků po celém světě se nemohou dočkat. Tohoto času využila společnost Black Label Games, aby oznámila, že ve spolupráci s Liquid Entertainment vytváří realtime strategii s názvem The Lord of the Rings: The War of the Ring.
Pán Prstenů - chystá se realtime strategie
Hra určená (zatím) pouze pro PC platformu je založena přímo na původních knihách legendárního spisovatele J.R.R. Tolkiena. Nikoliv tedy na filmech, jak tomu bylo kupříkladu u nejnovějšího herního kousku podle Pána Prstenů jménem Lord of the Rings: Two Towers (recenze). Společnost Liquid Entertainment byla pro vývoj nové realtime strategie vybrána zejména pro svůj poslední počin, taktéž realtime strategii, Battle Realms (recenze). Že kvalita titulu je už v podstatě předem zajištěna, to dosvědčují slova Eda del Castilla, jednoho ze zakladatelů Liquid Entertainment:

"Neustále jsme v kontaktu s Black Label Games a Tolkien Enterprises a probíráme s nimi každičký aspekt naší hry. Museli jsem to předem všechno naplánovat pěkně od začátku až do konce. Stále řešíme nějaké záležitosti s Black Label Games a vizuální styl naší hry je plně sjednocený s vizuálním stylem ostatních her, které Black Label Games vydávají."

"Svět, který v naší hře uvidíte, bude něco, co jste dosud neměli možnost vidět v jakékoliv jiné hře tohoto typu (to musím zaklepat)."

Hráči dostanou možnost zahrát si za obě strany epického příběhu - Dobro i Zlo. Vývojáři slibují dosud nevídanou míru detailu. Nebudou po vás sice chtít, abyste svým vojákům kupovali nové boty, když už se ty staré proděravějí, ale podrobnosti zaběhnou například až tak daleko, že každé zvíře získá své vlastní charakteristiky - co loví, jak se pohybuje a také kdy (noční dravci vycházející ze svých skrýší pouze v noci). Po bitvě se pak nad bojiště snesou mraky supů a začnou přebírat "co zbylo".

Ve hře objevíte nepřeberné množství jednotek, opět se má jednat pokaždé o unikátní stvoření se svými vlastními zbraněmi, brněním, upgrady, výhodami, nevýhodami a nakonec i jménem.

Koncept hry bude samozřejmě podobný takovým klasikám jako Command & Conquer nebo Warcraft, ale právě míra detailu by měla získat maximální počet hráčů. Boj, ekonomika, povyšování jednotek, magie, pokud možno realistická grafika, možnost online hraní, to jsou základní specifikace, které zatím byly oznámeny.

Další podrobnosti mají být uvolňovány postupem času, kterého je více než dost - vydání je připraveno až na rok 2004.

Výrobce: Liquid Entertainment (http://www.liquid.to/)
Vydavatel: Black Label Games (http://www.blacklabelgames.com/)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |