Paper Mario se vrátí v červenci, Nintendo ukázalo první trailer

Zatímco ostatní studia několik dní předem lákají fanoušky na trailer, Nintendo z ničeho nic vypustilo první video z nového dílu Paper Maria.

Paper Mario je odnož hlavní série s italským instalatérem v hlavní roli, která započala už na konzoli Nintendo 64. Naposledy jste se s ní mohli setkat před čtyřmi lety na WiiU v díle s podtitulem Color Splash. Dnes Nintendo odhalilo nový díl - Paper Mario: Origami King, který vychází 17. července.

Po boku bude Mario mít svoji novou společnici Olivii, se kterou se postavíte proti králi Ollymu a jeho armádě papírových nájezdníků. Svoji partu ale budete moci rozšířit i o další členy. V průběhu hraní potkáte celou řadu starých známých postav.

Zápletka se jako obvykle točí kolem princezny Peach. Olly z ní udělal origami, zavřel ji do jejího hradu a ten následně omotal stuhami. A kdo jiný by ji měl zachránit, než právě Mario?

Jako obvykle si cestou k hradu projdeme spoustu rozmanitých prostředí a světů. Můžete se také těšit na nový soubojový systém a mechaniky využívající možnosti papírového prostředí na maximum. 

Váš názor Další článek: GTA 5 zdarma: Epic Games Store láká, za Grand Theft Auto 5 nezaplatíte nic

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,