Pár obrázků z Imperium Galactica 2

Tenhle týden se vylouply tři nové obrázky z chystaného pokračování vesmírné strategie.

Druhý díl realtimové strategie od maďarského týmu Digital Reality je kompletně ve 3D, což sice nemusí být vždycky výhra, ale v tomhle případě snad je. Cílem autorů je vytvoření tak silného příběhu, aby měl hráč motivaci nezahodit po dohrání všech misí krabici s hrou někam do útrob skříně, ale pustit si ji znova od začátku a třeba si vyzkoušet trochu jinou taktiku. Netradiční vlastností je možnost pozastavit hru například uprostřed válečného běsnění a pěkně v klidu si rozmyslet další kroky. Svoje lodě a tanky si budete moci vyšňořit, jak je vám libo, což znamená, že na ně můžete navěsit spoustu různých zbraní, motorů a dalšího vybavení. Vaše dobyvatelské vlohy dojdou uplatnění na více než 80 planetách s různorodým terénem a pokud by to s těmi vlohami nebylo zas tak dobré, nezoufejte a vězte, že právě pro vás je ve hře zabudován tutorial. Navíc si můžete zvolit jednu ze tří obtížností. Na závěr bych vás mohla ohromit informací, do jakých všech jazyků bude Imperium Galactica 2 přeložena, ale vzhledem k tomu, že čeština mezi nimi není, asi by vás to stejně neohromilo.

     

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole