Pariah - nové screenshoty

O FPS Pariah toho bylo napsáno dost, a to nejen kvůli jeho tvůrcům, kterými není nikdo jiný než Digital Extremes (Unreal), ale také pro jeho nesporné kvality. Ven se dostaly nové screenshoty, tak si pojďme zrekapitulovat to, co je známo o technickém zázemí hry.

   

Technologie, na níž Pariah funguje, si bere to nejlepší z obou Unreal Tournamentů, takže je podle některých zainteresovaných novinářů nejlépe definována jako Unreal engine 2.5. Hra zvládá neuvěřitelně detailní a pestré venkovní prostory, kypící barvami a detaily, na které jsme od dob famózního Far Cry nenarazili. Interiéry naopak připomínají nedávný Doom 3, a to nejen použitou barevnou paletou, ale i texturami.

   

Na tomto místě se však sluší říci, že dovnitř se zas tak často nepodíváme a poměr mezi interiéry a exteriéry bude nastaven podobně jako ve zmiňovaném Far Cry. K tomu si přičtěte bohaté částicové a speciální efekty, a dostanete hru, na kterou je radost pohledět. A že vás nevodíme za nos se můžete přesvědčit v naší galerii, kde je k vidění i velmi intuitivní editor úrovní. Těšme se na květen, kdy oslavíme nejen Svátek práce, ale i příchod Pariah!

Zdroj: Worthplaying, Gamershell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole