Patch pro evropskou verzi FPS Devastation

Na Internetu se dnes objevil také nový patch pro evropskou verzi akční hry Devastation, zasazené do období okolo roku 2075. Patch s sebou přináší změny ozvučení některých zbraní, vylepšení stability multiplayeru a také několik dalších, drobných oprav. O hře samotné vám toho více poví níže umístěný výňatek z naší recenze, ve které si hra vysloužila velmi slušné hodnocení 7/10.

 

 

Abyste si o hře mohli udělat větší představu, nabízím vám výňatek z naší recenze: "Hra je rozdělena do čtyř velkých epizod, které se dále dělí na jednotlivé mise. Zpočátku se hra točí kolem laboratoří společnosti Grathius, kam se vydáte pokusit se dekódovat disk od Baxtera. Již na začátku nabírá hra poměrně slušné tempo. Pohybujete se komplexem laboratoří, který se mezitím ocitl v plamenech a hrozí jeho zřícení. Po neúspěšném pokusu o dekódování disku se musíte dostat ven. V podzemních chodbách se navíc automaticky spouští dekontaminace, takže musíte hodně rychle hledat úkryt. Hra vás zkrátka vtahuje čím dál víc." (Celý článek)

Související informace (Devastation):
Homepage hry: http://www.arushgames.com/games/devastation/
Výrobce hry: Digitalo
Distributor hry: Arush Entertainment
Distribuce v ČR: US Action
Předpokládané datum vydání: Vydáno

Download (patch, 25,3 MB): Gamer`s Hell

Zdroj: Gamer`s Hell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce