Patch pro Space Empires Gold

Společnost Shrapnel Games uvolnila patch pro svou vesmírnou budovatelskou tahovou strategii Space Empires Gold. Tento patch verze 1.78 vylepšuje umělou inteligenci, multiplayer, samozřejmě opravuje také některé bugy. Oněch 1,8 MB si můžete stáhnout z oficiálních stránek. Na tom samém místě naleznete také seznam všech změn a vylepšení.

"Planety a lodě jsou řešeny skvělým systémem stavění z jednotlivých komponent (vzpomeňme skvělé Ascendancy). Řekněme, že chcete postavit špionážní satelit, tak nejdřív vezmete kastli, přidáte nějaké ty motory, štíty, všelijakou další výbavu a necháte chvíli povařit. Pojmenujete a vyrobíte, přičemž na celé věci je fascinující to, že množství komponent a jednotlivých kombinací jak je sestavit je nepřeberně mnoho.. Pokud jste hráli Master of Orion nebo Meierovu Alphu Centauri, budete se ve hře za chvíli cítit jako pivo v hospodě (obdoba znémé ryby ve vodě). Stejně tak lze konstatovat, že čím více souvislostí vám začne docházet, tím více budete hře propadat a po pár hodinách tuhé smažby vás od monitoru nezvedne ani roztoužená manželka (pokud patříte k nějaké té minoritě, dosaďte jiné slovo). Zatímco např. Master of Orion II má skvělý systém přidělování osobností, SE4 je zaměřeno spíše strategicky a planetově, tedy, na koordinaci těžby, výzkumu a produkce stojí nejen samotné válčení, ale především vaše bytí či nebytí." (celá recenze)

Související informace (Space Empires Gold):
Homepage hry: http://www.shrapnelgames.com/malfador/SEIVGold/
Výrobce hry: Malfador Machinations
Distributor hry: Shrapnel Games
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: již vyšlo

Zdroj: BluesNews

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |