Pathfinder: Kingmaker Definitive Edition míří na Xbox One a PlayStation 4

Definitive Edition hry si teď nově zahrajete i na konzoli.

Pathfinder: Kingmaker vezme hráče na turné po nechvalně známých Stolen Lands, nebezpečných a turbulentních teritoriích plných vrtkavých obyvatel. Oblíbené RPG znova oživuje známé postavy a místa a zve hráče na nová dobrodružství plná smrtících nepřátel a nepředvídatelných zvratů.

Definitive Edition bude obsahovat veškerá dříve vydaná DLC jako The Wildcards,  Varnhold's Lot a Beneath The Stolen Lands. Dále přidává funkci „Bloody Mess" a ta, jak už název napovídá, přidává do hry větší množství krve. Arcane Unleashed pak hru obohatí větším množství kouzel a ti, kteří si Definitive Edition pořídí se mohou těšit na kompletní soundtrack, digitalní artbook, dva herní portréty, mapu ve vysokém rozlišení a další chuťovky.

Pahfinder: Kingmaker Definitive Edition vychází 18. srpna na PCXbox One a PlayStation 4.

De
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |