Pátý Tekken roste o Dark Ressurection

Fanoušci Tekkena jistě zajásají při čtení časopisu Famistu, kde najdou nenápadnou poznámku o připravovaném rozšíření Dark Ressurection.

Tekken 5 tak dostane víc, než jen patch na verzi 5.1, který přinesl vyrovnání postav. Mělo by se hlavně jednat o rozšíření automatové verze hry, ale musíme doufat, že se dočkáme i u domácích konzolí. Hlavním lákadlem nejspíše budou dvě nové postavy - Dragunov a Lili. Již podle jmen je jasné, že Dragunov je klasický sibiřský zabiják, který vám holou rukou provede transplantaci páteře bez nutnosti ji vracet na místo, zatímco Lili bude bohaté děvče s unikátním stylem boje.

K rozšíření výběru postav přidejme ještě dvojnásobný počet arén proti originálu, kterého se s Dark Ressurection má dostat, nové možnosti customizace. Uvidíme, co všechno se Namcu podaří z Tekkena vytáhnout a zda si nebude konkurovat se Soul Caliburem, který má vyjít o něco dříve.

 
Dragunov - vaše páteř pozná carské Rusko * Lili - krásná, bohatá a nevyzpytatelná

Doupě komentuje: Tekken se snaží dohnat a předehnat Virtua Fighter, který se dostal do popředí hlavně díky lépe zvládnuté customizaci postav. Zajímavé jistě bude sledovat, zda si Namco vybere jako bojiště i konzole, nebo jen herní automaty.

Zdroj: Tekken Zaibatsu

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |