Paul Oakenfold bude autorem hudby pro Richard Burns Rally

Hudba se v počítačových hrách stává čím dál důležitějším prvkem a Richard Burns Rally od SCi Games, který v ČR vydává společnost CD Projekt není žádnou výjimkou. Ve hře se proto objeví spousta originálních licencovaných skladeb od Paula Oakenfolda, Andy Huntera, Pepe Deluxe a Plump DJs.

   

Možná bychom nyní měli čtenářům trochu představit hlavního diskžokeje a producenta Paula Oakenfolda. Jakožto legenda všech možných klubů byl prvním diskžokejem, který hrál na hlavní scéně v Glatonsbury. Pracoval s díly takových hvězd, jakými jsou například U2, Justin Timberlake, Madonna, Massive Attack, Rolling Stones či Snoop Doggy Dog, stejně jako s hudbami k filmům (Planeta opic, Austin Powers, Swordfish, Matrix: Reloaded aj.). Proto se stal přímo ideální volbou pro skladbu originálního hudebního doprovodu k Richard Burns Rally. Burns Attack byl napsán a vytvořen exkluzivně pro intro a menu ve hře.

   

Paul řekl: "Jsem hrdý, že se mohu podílet zrovna na tvorbě Richard Burns Rally. Patřím k nadšeným hráčům a podle všeho bude zrovna tato hra tou nejlepší rallye, která dosud vyšla. Svou hudbou se vždycky snažím posouvat vytyčené hranice a tato hra zase výrazně posouvá hraní her o krok blíže k dokonalosti."

   

Další exkluzivně licencované skladby pro tuto hru pocházejí z kolekce těch nejproslulejších diskžokejů včetně Pepe Delux Cruel Youth, Plump DJs Creepshow nebo Andy Hunter Go.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |