Paul Oakenfold bude autorem hudby pro Richard Burns Rally

Hudba se v počítačových hrách stává čím dál důležitějším prvkem a Richard Burns Rally od SCi Games, který v ČR vydává společnost CD Projekt není žádnou výjimkou. Ve hře se proto objeví spousta originálních licencovaných skladeb od Paula Oakenfolda, Andy Huntera, Pepe Deluxe a Plump DJs.

   

Možná bychom nyní měli čtenářům trochu představit hlavního diskžokeje a producenta Paula Oakenfolda. Jakožto legenda všech možných klubů byl prvním diskžokejem, který hrál na hlavní scéně v Glatonsbury. Pracoval s díly takových hvězd, jakými jsou například U2, Justin Timberlake, Madonna, Massive Attack, Rolling Stones či Snoop Doggy Dog, stejně jako s hudbami k filmům (Planeta opic, Austin Powers, Swordfish, Matrix: Reloaded aj.). Proto se stal přímo ideální volbou pro skladbu originálního hudebního doprovodu k Richard Burns Rally. Burns Attack byl napsán a vytvořen exkluzivně pro intro a menu ve hře.

   

Paul řekl: "Jsem hrdý, že se mohu podílet zrovna na tvorbě Richard Burns Rally. Patřím k nadšeným hráčům a podle všeho bude zrovna tato hra tou nejlepší rallye, která dosud vyšla. Svou hudbou se vždycky snažím posouvat vytyčené hranice a tato hra zase výrazně posouvá hraní her o krok blíže k dokonalosti."

   

Další exkluzivně licencované skladby pro tuto hru pocházejí z kolekce těch nejproslulejších diskžokejů včetně Pepe Delux Cruel Youth, Plump DJs Creepshow nebo Andy Hunter Go.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A