PC Game Pass pro předplatitele přidává možnost pozvat přátele, aby si službu zdarma vyzkoušeli

Game Pass má na kontě miliony předplatitelů a Microsoft se snaží tento počet neustále rozšiřovat. Tomu by mohla pomoci nová funkce, díky které mohou předplatitelé PC Game Pass a Xbox Game Pass Ultimate pozvat 5 svých přátel, aby si vyzkoušeli všechny výhody spojené s PC Game Passem na 14 dní zdarma. Využití má ale několik podmínek. 

Tou nejzásadnější je fakt, že pozvat můžete jen hráče, kteří nikdy dřív neměli Game Pass předplacený. Také platí omezení, že každý účet může zkušební verzi využít pouze jednou. Po odeslání pozvánky má váš přítel 30 dní na to, aby si ji aktivoval. Pokud tak neučiní, můžete mu ji poslat znovu nebo pozvat někoho jiného. Microsoft si těmito pravidly pojišťuje, aby nikdo nemohl tuto funkci zneužívat a mít tak přístup k PC Game Passu neustále bez placení. 

Po rozeslání pětice pozvánek musíte počkat na další rok, abyste mohli zvát další kamarády. Počítadlo se vždy resetuje 1. ledna. Po aktivaci hráči mají přístup ke všem výhodám předplatného, mezi kterými je to hlavní široká knihovna titulů, kde nechybí všechny first-party hry od Xbox Game Studios. 

Zdroj: Xbox

Váš názor Další článek: Recenze hry De-Exit: Eternal Matters. Je cosi prohnilého v království posmrtném

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,