PC verze Ghost Recon 2 u ledu!

Dlouhý "rádiový klid" o taktické akci Ghost Recon 2 byl dnes konečně přerušen oficiálním oznámením Ubisoftu. PC verze druhého dílu se definitivně posílá k ledu, přičemž se rovnou dočkáme třetího pokračování, které je předběžně naplánováno na konec tohoto roku.

Hlavním důvodem zrušení vývoje byl nedostatek pracovních sil, které by pokračovaly na Ghost Recon 2. Marketingové oddělení Ubisoftu k tomu dodává; "Rozhodnutí, které jsme byli nuceni udělat, nebylo lehké. Na jednu stranu jsme nechtěli zklamat zaryté fanoušky původního Ghost Recon, na tu druhou jsme však nechtěli vydat polotovar, jenž by neuspokojil jejich vysoké nároky."

  

Zdroj: Worthplaying, diskuse

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole