Perfect Dark přichází o další vývojáře. Tentokrát projekt opouští vedoucí vývoje

Studiu se zjevně nevede moc dobře.

Návrat kultovní špionážní akce Perfect Dark pod pokličkou Xbox Game Studios podle všeho zmítají problémy. Studio The Initiative, které se na vývoji podílí, přichází o dalšího člena týmu. Můžeme-li věřit LinkedInu, studio opouští Dan Neuburger, který byl dokonce vedoucím celého vývoje projektu. 

Kromě rozpracovaného projektu Perfect Dark pracoval Dan během posledních čtyř let také na novém Tomb Raideru od Crystal Dynamics. V únoru 2021 přitom ze studia odešel další vývojář, Drew Murray, který se staral o design projektu. 

Návrat do světa Perfect Dark byl oznámen v prosinci roku 2020 a od té doby vývoj šel pomalu kupředu. Je tedy otázkou, zda se podobné odchody negativně podepíšou na potenciálním vydání a kam vývoj povede dál. 

Váš názor Další článek: Recenze hry Elden Ring. Nejpřístupnější soulsovka?

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru