Perimeter: Emperor`s Testament - druhý pozdrav z Ruska

Kritiky opěvovaná strategie Perimeter se sice podle předpokladů nedočkala žádných velkých komerčních úspěchů; relativně uspokojivá prodejnost v rodném Rusku se ale postarala o to, že tvůrci ze studia K-D Labs začali pracovat na datadisku, který ponese podtitul Emperor`s Testament.  

  

Datadisk nabídne především nový herní scénář; ten bude čítat na 25 misí a mimo jiné v něm opět budete zachraňovat svět před vším špatným a zlým a jako praví Mirci Dušínové se postaráte o to, aby všechna zrádná havěť našla smrt před hlavní vaší zbraně. Tou havětí nebude nikdo menší, než jakási tajemná mimozemská civilizace. A ty, jak známo, dokážou být pěkně nepříjemné.

  

Perimeter: Emperor`s Testament by toho měl nabídnout ještě mnohem více; hlavně by se měl navýšit počet jednotek a budov. Zlepšení - i když velmi kosmetického rázu - se dočká i grafika, což ale vzhledem k vizuálním hodům, které nám původní hra nabídla, ani nebude potřeba. Dále se můžete těšit na zbrusu nové multiplayerové mapy a unikátní hudební doprovod. Datum vydání prozatím nebylo oznámeno. 

  

Zdroj: 3DGamers

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce