Perný den je za námi aneb Co říkáte na nové Doupě – 3. díl

Poslední hodiny před vypuštěním, naše reakce na vaše reakce, veselé historky z natáčení a mnoho dalšího… v tomto článku tedy nehledejte. Něco málo informací o spouštění nového layoutu tu sice máme, ale především od vás očekáváme, že budeme společně pokračovat v diskusi nad novým Doupětem. Líbí – nelíbí?
Perný den je za námi aneb Co říkáte na nové Doupě – 3. díl
První den po spuštění nového layoutu Doupěte je úspěšně za námi. Protože se vyskytly nepředvídané problémy (ostatně jako vždy, tudíž už bychom je předvídat mohli), „překlopení“ stránek se trochu opozdilo a původně stanovenou třiadvacátou hodinu se nám dodržet nepodařilo. Na tom že se uvedení nového Doupěte zpozdilo jenom o několik hodin, má velkou zásluhu Láďa Valík, který tu seděl hluboko do noci a piloval a piloval (ještě pár dnů a mizíme s rancem zlaťáků na Bahamy…). I já jsem samozřejmě nezůstal stranou a trpělivě jsem svého kolegu pobízel k většímu úsilí frázemi, které by se do instalatérské hantýrky daly přeložit asi jako: „támhle ti to kape, přines kleště, tady to utáhni, povol to, u vývodu to má moc velkej šmrdlanc a tak dále.“ Zkrátka jsem byl užitečnost sama.

Ráno jsem pln nedočkavosti vstával už v 6 hodin ráno místo v obvyklých 9 a vrhnul se na Doupě, abych pročetl první reakce našich čtenářů. Ty nebyly nijak příznivé, ale v drtivé většině vyplývaly z nepochopení hlavní změny. Doupě je nyní rozděleno na 4 sekce a Poradnu. Do těchto sekcí máte přístup po kliknutí na jejich název na titulní stránce, kde se zobrazuje jeden headline článek + 4 další z každé sekce. Dohromady tedy 17 článků. Podsekce již vypadají klasicky a pevně doufáme, že díky lepší organizaci rubrik se tu budete lépe orientovat. Mírné rozčarování jsem zadusil zkonzumováním litrové vaničky oříškové zmrzliny a bylo mi zase hej…

V odpoledních hodinách přišla první změna, kdy jsme původní sloupce nahradili horizontálním uspořádáním článků. Nezapomínejte tedy, že aktuální články mohou být i v dolní části stránky!

No a konečně, po prvním dni, co na nový layout říkáte vy? Už jste si na změnu zvykli? Váš názor na nové stránky? Objevili jste nějakou chybu? Máme ještě něco vypilovat? Právě teď máte poměrně unikátní možnost ovlivnit vzhled a fungování Doupěte, takže neváhejte a pište!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Monster Hunter World: pořádné lovecké RPG (recenze)

Monster Hunter World: pořádné lovecké …

Kultovní Monster Hunter se vrací pravděpodobně v nejlepším dílu série.

15.  2.  2018 | | 5 N/A