Perný den je za námi aneb Co říkáte na nové Doupě – 3. díl

Poslední hodiny před vypuštěním, naše reakce na vaše reakce, veselé historky z natáčení a mnoho dalšího… v tomto článku tedy nehledejte. Něco málo informací o spouštění nového layoutu tu sice máme, ale především od vás očekáváme, že budeme společně pokračovat v diskusi nad novým Doupětem. Líbí – nelíbí?
Perný den je za námi aneb Co říkáte na nové Doupě – 3. díl
První den po spuštění nového layoutu Doupěte je úspěšně za námi. Protože se vyskytly nepředvídané problémy (ostatně jako vždy, tudíž už bychom je předvídat mohli), „překlopení“ stránek se trochu opozdilo a původně stanovenou třiadvacátou hodinu se nám dodržet nepodařilo. Na tom že se uvedení nového Doupěte zpozdilo jenom o několik hodin, má velkou zásluhu Láďa Valík, který tu seděl hluboko do noci a piloval a piloval (ještě pár dnů a mizíme s rancem zlaťáků na Bahamy…). I já jsem samozřejmě nezůstal stranou a trpělivě jsem svého kolegu pobízel k většímu úsilí frázemi, které by se do instalatérské hantýrky daly přeložit asi jako: „támhle ti to kape, přines kleště, tady to utáhni, povol to, u vývodu to má moc velkej šmrdlanc a tak dále.“ Zkrátka jsem byl užitečnost sama.

Ráno jsem pln nedočkavosti vstával už v 6 hodin ráno místo v obvyklých 9 a vrhnul se na Doupě, abych pročetl první reakce našich čtenářů. Ty nebyly nijak příznivé, ale v drtivé většině vyplývaly z nepochopení hlavní změny. Doupě je nyní rozděleno na 4 sekce a Poradnu. Do těchto sekcí máte přístup po kliknutí na jejich název na titulní stránce, kde se zobrazuje jeden headline článek + 4 další z každé sekce. Dohromady tedy 17 článků. Podsekce již vypadají klasicky a pevně doufáme, že díky lepší organizaci rubrik se tu budete lépe orientovat. Mírné rozčarování jsem zadusil zkonzumováním litrové vaničky oříškové zmrzliny a bylo mi zase hej…

V odpoledních hodinách přišla první změna, kdy jsme původní sloupce nahradili horizontálním uspořádáním článků. Nezapomínejte tedy, že aktuální články mohou být i v dolní části stránky!

No a konečně, po prvním dni, co na nový layout říkáte vy? Už jste si na změnu zvykli? Váš názor na nové stránky? Objevili jste nějakou chybu? Máme ještě něco vypilovat? Právě teď máte poměrně unikátní možnost ovlivnit vzhled a fungování Doupěte, takže neváhejte a pište!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A