Pětice nových světů pro Minecraft s RTX zdarma pro všechny

Společnost NVIDIA spolupracovala se známými tvůrci z Minecraft komunity na tvorbě nových světů do betaverze Minecraft s RTX pro Windows 10. Hráčům jsou opět dostupné zdarma.

Jistě vám před nějakou dobou neuniklo, že se do světa Minecraftu podívá populární technologie ray tracing skrze betaverzi RTX, kterou jsme vám také ihned představili v naší galerii. Pro milovníky kostiček i nových technologií jde rozhodně o parádní podívanou, kterou můžete navíc absolvovat zcela zdarma. 

Nvidia totiž oznámila, že všech pět světů, které mají ve světě Minecraftu prezentovat možnosti a vychytávky RTX verze, si můžete stáhnout zcela zdarma. Stačí zavítat do herního obchodu. A pokud vás to náhodou nepřesvědčilo, podívejte se v této aktualitě na čerstvé obrázky ve vysoké kvalitě.

Jedná se o těchto pět světů:

  • Hilltop Lifestyle RTX od PearlescentMoon – Nové dílo od tvůrců Color, Light and Shadow RTXHilltop Lifestyle RTX je založeno na přežití v nové venkovní mapě využívající mnoho konceptů, vylepšení a funkcí demonstrovaných již v předchozí ukázce možností ray tracingu a fyzikálně založených textur. V novém světě hráči prozkoumají krásný ostrov Hilltop Lifestyle a ve vesnici inspirované italským venkovem se naučí žít ze zdrojů, které nabízí příroda okolo.

  • Egg Hunt od Feed the Beast – Nová samostatná minihra je zasazena hluboko pod zem. Odehrává se v tajemné jeskyni plné hádanek, pastí, tajemství a zábavných výzev. Cílem dvou herních režimů je najít skrytá vejce v nejrychlejším možném čase.

  • Medieval RTX od Aurelien_Sama - Idylická středověká vesnice pod starou zříceninou je základem této „survival spawn“ mapy. Jakmile se ale hráč pokochá „god-rays“ paprsky zapadajícího slunce a stíny se začnou prodlužovat, musí se připravit na nebezpečí, které v nich číhá.

  • The Dark Village RTX od Wyld – další „survival spawn“ mapa je zasazena do opuštěné vesnice hluboko v zarostlém lese, kde tiše stojí dávno zapomenuté podobizny zmizelých. Pod touto vesnicí leží říše skrytých hrůz. Hráči budou procházet questem, řešit při tom interaktivní hádanky a objevovat tajemství. Atmosféru pomohou dotvořit bohaté stíny vykreslované pomocí ray-tracingu.

  • Observer RTX od IamSp00n – „Adventure“ mapa v podzemním světě, v níž hráči prozkoumají nově objevené prostředí a odkryjí záhady krypty, ve které jsou uvězněni. Během hraní postupně odhalí osud původních obyvatel Observeru.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Herní průmysl hlásí nejvyšší čtvrtletní prodeje v historii, pomohla karanténa

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,