Phil Spencer chce udělat ze Starfieldu nejhranější hru pod taktovkou Bethesdy

Hra vyjde na Xbox Series X/S, PC a Game Passu v listopadu.

Šéf herní divize Microsoftu Phil Spencer řekl, že ze Starfieldu zamýšlí udělat dosud nejhranější hru pod taktovkou Bethesdy. Titul bude dalším RPG od studia, které vyvinulo The Elder Scrolls V: Skyrim, což byla hra, které se od jejího vydání v roce 2011 podařilo prodat už 30 miliónů kopií. Nicméně na rozdíl od předešlých hitů Bethesdy toto nadcházející sci-fi nevyjde na konzole Playstation, která prodala mnohem více kusů, než její sok Xbox od Microsoftu.

 

„Takže jak zajistíme, že toto bude nejhranější hra vůbec?“ rozpovídal se Spencer v rozhovoru pro Axios s herním reportérem Stephenem Totilem. „Halo a Forza Horizon 5 jsou nejhranější hry, protože jsme je dokázali zpřístupnit na více obrazovkách než kdy předtím a prostřednictvím více obchodních modelů. To je klíčem. Chci, aby za pět let hrálo více hráčů WoW. Chci, aby více hráčů hrálo Call of Duty nebo Candy Crush, protože jsme je všechny udělali pro lidi dostupnějšími.“

Váš názor Další článek: Světe div se, ale remasterovaná trilogie GTA ve světě prodala už téměř 10 milionů kusů

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

24. března | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC