Phil Spencer opět naznačuje, že se The Elder Scrolls 6 na PS5 nepodívá

Exkluzivita platformy Microsoftu se bude nejspíše týkat i velkých hitů.

Od té doby, co Bethesda patří pod křídla Microsoftu se fanoušci začali obávat, zda velké značky studia v čele s Falloutem či The Elder Scrolls již nedorazí na konzoli Playstation. Ačkoliv se Phil Spencer i celý tým Xboxu těmto otázkám úspěšně vyhýbá, občas ven nějaký ten náznak proklouzne. A dobře to nevypadá. 

V nedávném rozhovoru pro britský plátek GQ se Spencer opět dotknul tématu TES 6 a jeho místa v ekosystému Microsoftu. A nevypadá to, že by se hra chystala na konkurenční zařízení od Sony.

"Není to o nátlaku na nějakou konkrétní platformu, věřím že všechny platformy mohou růst dál," řekl Spencer. "Ale pokud chcete být u Xboxu, chci mít možnost přinést kompletní balíček všeho, co můžeme nabídnout, bez kompromisů. To platí např. o The Elder Scrolls 6. Nebo jakékoliv naší další velké značce."

To samozřejmě nemusí nutně znamenat, že se novinka na PS5 nikdy nepodívá, Spencer ale už dříve naléhal, že chce vytvářet herní zážitky pro rodinu Xboxu bez kompromisů. A to znamená soustředit veškerou pozornost pouze na ty platformy, kterých se to týká. Nakonec uvidíme za pár let. 

Váš názor Další článek: Známe novinky a dodatečný obsah, který obohatí akci Rainbow Six Extraction

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Mastodon má o miliardu uživatelů méně, než si zaslouží (Podcast Živě)
Lukáš VáclavíkPetr Urban
MastodonPodcast ŽivěTwitter

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách