Phil Spencer už má Xbox Scarlett doma, vydání v příštím roce nic nebrání

Nová generace je na dosah ruky.

Phil Spencer, dlouholetý šéf Xboxu už má doma novou generaci konzole od Microsoftu a hraje na ní i s uživateli, kteří si ještě stále herní pecky užívají na Xboxu One. Což jsou... všichni. Spencer to prozradil na Twitteru. Nový Xbox je u něj doma prý už teď primární konzolí, na které se nyní obohacuje herními zážitky s tím nejlepším konzolovým železem, které si vůbec můžete přát.

My ostatní si budeme muset na nástup nové generace konzolí ještě rok počkat, ale je dobré vidět, že už nyní je stroj v dostatečné kondici na to, aby v domácím prostředí bez problémů fungoval. Navíc se také zřejmě definitivně potvrzuje kompatibilita s předchozí generací. Máte už svého favorita pro next-gen, nebo ještě váháte nad tím, po kterém ze dvou hlavních hráčů na trhu sáhnout?

Váš názor Další článek: Fanoušci žádají Sony o remake kultovního RPG The Legend of Dragoon

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru