Písečný Atlas Fallen vyjde v květnu. Z novinky od tvůrců Surge jsme toho přitom moc neviděli

Akční RPG Atlas Fallen se nám loni představilo naleštěným trailerem, ze kterého moc vyčíst nejde a od té doby nebyli vývojáři z Deck13 zrovna sdílní. Z čista jasna ale přišlo oznámení, že jejich novinku máme očekávat už 16. května na PC, PS5 a XSX. Ani tentokrát ale nepřišla pořádná ukázka, a tak si musíme vystačit jen s pár útržky a obrázky, po kterých nejsme o moc chytřejší. U oznámení data ale padla zmínka o tom, že gameplay trailer máme očekávat velmi brzy. 

Příběhové pozadí každopádně tvůrci odkryli už při oznámení. Pokusíme se zdejší obyvatele osvobodit z moci zkažených bohů, čímž nastolíme novou éru. Celou hru bude možné projít sólo i v kooperaci a během hraní využijeme legendární zbraně měnící svůj tvar a formu. Písek nebude jen součástí prostředí, můžeme ho i sami využívat v boji díky unikátním schopnostem. 

Atlas Fallen slibuje dechberoucí pouštní svět. Což o to, na screenshotech vypadá hezky, ale u tohoto žánru v našich očích převyšuje hratelnost grafiku, takže si pořádný obrázek budeme moci udělat, až uvidíme víc. 

Zdroj: Focus Entertainment 

Diskuze (1) Další článek: Paradox oznamuje novinky. Cities: Skylines 2, Age of Wonders IV i konkurence pro The Sims

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,