Planetside 3 je ve vývoji, Arena byla pouze odrazovým můstkem

Plnohodnotný třetí díl je rozhodně v plánu.
Planetside 3 je ve vývoji, Arena byla pouze odrazovým můstkem

Planetside 2 je extrémně populárním F2P titulem s obřím válečným konfliktem ve sci-fi světě. Ten trvá už roky a je tedy pochopitelné, že se fanoušci začínají ptát na regulérní pokračování, které by navázalo na úspěch značky. Místo něj jsme však před nedávnem dostali jakousi battle royale odbočku Planetside Arena. 

Naštěstí není všem dnům konec a vývojáři na oficiálním blogu potvrdili, že jde pouze o jakýsi odrazový můstek. Plnohodnotný třetí díl je opravdu v plánu, jen to chvíli potrvá. Také jsme se dozvěděli pár náznaků, kam by se pokračování mohlo ubírat. Zatímco první a druhý díl se tak soustředili na planetární válku, trojka by mohla vyrazit mezi hvězdy. 

PlanetSide Arena je nástupcem kultovní akce s příchutí battle royale

PlanetSide Arena je nástupcem kultovní akce s příchutí battle royale

Studio Daybreak má očividně v plánu ponechat naši rodnou planetku v prachu a vydat se do dalekých světů se vším všudy. Čekejte tedy jednotlivá impéria na své cestě za kolonizací a obsazováním jednotlivých světů, včetně konfliktů mezi nimi na galaktické úrovni.

Planetside Arena teda v tuto chvíli slouží jako jakýmsi semeništěm nápadů, kde tvůrci zkouší novinky do třetího dílu, aniž by narušili rovnováhu dílu druhého, na který jsou již fanoušci zvyklí. 

Nejnovější komentáře