PlanetSide Arena je nástupcem kultovní akce s příchutí battle royale

Studio, zodpovědné za nejpopulárnější sci-fi střílečku na trhu, se vrací s novým přírůstkem.

PlanetSide 2 je pravděpodobně jednou z nejpopulárnějších sci-fi online stříleček s "globální válkou", kterou můžete na trhu vůbec najít. Takže není divu, že jsme na nové dílko studia DayBreak Games patřičně natěšeni. PlanetSide Arena je zbrusu novou masivně multiplayerovou akcí, která dorazí na PC už 29. ledna příštího roku. 

PlanetSide 2 –  masivní onlinová řežba zdarma (recenze)

PlanetSide 2 – masivní onlinová řežba zdarma (recenze)

Jak již název napovídá, novinka vás hodí do arénového světa, kde se proti sobě postaví až 1000 hráčů a svedou líté obrovské boje epických rozměrů. Těšit se můžeme na celou řadu populárních multiplayerových módů včetně populárního Massive Clash, kde si to rozdají obrovské armády až 500 hráčů. Chybět nebudou ani klasiky typu Search and Destroy, Team Deathmatch či Capture the Flag.

Opět si vyberete jednu ze tříd, která nejvíce sedne vašemu stylu hraní, upravíte si svého vesmírného bijce a pustíte se do online žebříčků. Mimo jiné tvůrci slíbili, že budou i nadále udržovat PlanetSide 2, takže si každý vybere ten zážitek, který mu bude srdci nejbližší. 

PlanetSide Arena si můžete na Steamu předobjednat už nyní.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreativitu PC verze | Recenze

Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreati…

Minecraft: Builders & Biomes vás přivede do kostičkovaného světa, ve kterém těžíte suroviny, stavíte budovy a bojujete s moby. Jedná se přitom o poměrně jednoduchou hru, potěší tak méně zkušené a začínající hráče.

10.  7.  2020 | | 1 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
F1 2020: opět o kousek lepší | Recenze

F1 2020: opět o kousek lepší | Recenze

Další ročník F1 od Codemasters je tady. A přináší opravdu zajímavé novinky.

7.  7.  2020 |