Plánuje se pokus o překonání rekordu v kontinuálním hraní

Chcete být nejtvrdším hráčem na světě? Zapište se do Guinessovy knihy rekordů!

Po pěti letech se opět můžete pokusit překonat rekord v kontinuálním hraní. Proč byste u toho nemohli být právě vy! Přihlásit se může každý člověk, který nejpozději v den začátku akce dovrší 18 let. 20 nejrychlejších bude přihlášeno automaticky, zbylých 30 se k nim v případě většího zájmu dolosuje ze všech došlých přihlášek. Navíc bude ještě vylosováno 10 náhradníků. Vstupní poplatek 200 Kč se bude hradit na místě akce. Pravidla a podrobnější informace budou zveřejněny na webech SCORE a ProGamers.

Závazné přihlášky je možné posílat od 1. května 2004 do 10. června 2004 výhradně emailem, a to na adresu rekord@score.cz nebo rekord@progamers.cz. Do přihlášky uveďte věk, adresu a telefonické spojení na vás. Na ty nejlepší čekají kromě originálních her od firem EA a CENEGA a další zajímavé hmotné ceny. Vítězi bude mimo jiné umožněno zúčastnit se zájezdu do Francie v rámci podpory našich borců na ESWC.

Prvních deset hodin budou hráči hrát předem vybrané tituly od našich sponzorů, dále si již budou moci zvolit z široké nabídky nainstalováných titulů, jejichž seznam bude uveřejněn jak v příštím SCORE, tak i na jeho internetových stránkách www.score.cz

Kdy: 18. června 2004 od 10:00
Kde: AMD PG Cyber café Village Cinemas Anděl
Počet míst: 50
Startovné: 200,- Kč
Časové omezení akce: maximálně 100 hodin

Zdroj: Progamers

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |