Platinová edice Icewind Dale II CZ již v prodeji

Od dnešního dne si mohou milovníci kvalitních RPG ze světa Forgotten Realms zakoupit hru Icewind Dale II CZ v platinové edici. Za fantastickou cenu 599,- Kč získají nejenom samotnou hru na 2CD, ale k tomu i bohatou nadílku bonusů! Konkrétně se jedná o bonusové CD naplněné těmi nejlepšími věcmi k IWD II (wallpapery, soundtrack z IWD a IWD II, adventure pack otevírající nové možnosti ve hře), tučný, 152 stránek čítající manuál, tištěný český bestiář a tištěnou českou mapu. Fanoušci povedených RPG her by ale neměli s nákupem příliš otálet, protože je v prodeji pouze limitované množství IWD II CZ s kompletními bonusy! V současné době si hru můžete koupit v hypermarketech Hypernova a síti prodejen JRC.

   

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: The Punisher - stahujte E3 trailer

Témata článku: , , , , , ,Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

18:10 | Na PlayStationu 5 si můžete zdarma vyzkoušet demo akční adventury Forspoken od tvůrců Final Fantasy XV. Hra pak 24. ledna vyjde vedle PS5 i na PC. 
15:36 | Začátkem příštího roku vyjde pokračování prvoválečné příběhovky Valiant Hearts. Tentokrát si ho zahrajeme jen na mobilech v rámci předplatného služby Netflix. 
13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách