PlatinumGames by rádi znovu přesvědčili Microsoft o vývoji fantasy Scalebound

Možná se opravdu zablesklo na návrat vývoje kdysi plánované dračí jízdy.

Vývojáři z japonského PlatinumGames by podle prezidenta studia Atsushiho Inaby chtěli zase pracovat na zrušeném projektu Scalebound. Když Inaba promluvil pro IGN, uvedl, že tvůrce Scalebound Hideki Kamiya hovořil o své touze pracovat zase chvíli na projektu, který se rýsoval kdysi velmi slibně. Prý měl také dodat, že by rád apeloval přímo na samotného Phila Spencera, aby se na to vrhli. Inaba následně potvrdil, že touha studia vrátit se ke zmíněné onlinovce, již vlastní Microsoft, není jen nějaká fáma, ale vývojáři si skutečně přejí o tom s Microsoftem mluvit.

Na Scalebound se původně pracovalo už od roku 2006, avšak v roce 2017 byl vývoj hry z iniciativy Microsoftu zrušen. Chtěli byste, aby se na této dračí hře začalo znovu pracovat?

Váš názor Další článek: Steam Deck se vybije za 90 minut, pokud si neuzamknete snímkovou frekvenci

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru