Playstation 3 opravdu bude na jaře

Dlouho panovaly nejasnosti o tom, kdy se PS3 dostane na trh. Vše osvětlil samotný šéf Sony Sir Howard Stringer, když prohlásil, že plánují uvést PS3 příští rok na jaře. Přesné datum kdy a pro které teritorium neohlásil, ale všeobecně se předpokládá duben až květen pro Japonsko. Evropští a američtí hráči si budou muset počkat déle, do konce roku 2006, možná i na začátek 2007.

  

Což  se dost liší od strategie Microsoftu, který svoji Xbox 360 plánuje uvést 22. listopadu v Americe, přičemž Evropa a Japonsko si počká jen pár dnů do 2. prosince. Uvidíme, nakolik bude tato strategie úspěšná, protože nedávný průzkum v Japonsku ukázal velké očekávání od PS3. Z 500 mužů a 500 žen vlastnících konzoli celých 72,3% oznámilo, že si PS3 koupí.

Doupě komentuje: Opravdu to vypadá, že si Sony nechce příliš nechat ujet vlak jménem Xbox 360 a vydají PS3 co nejdřív, co to půjde. Na to, že ostatní kromě Japonska si budou muset počkat, jsme si snad už zvykli a nic jiného nám ani nezbývá. V Sony budou mít asi ještě hodně práce, když letos na TGS nebyla žádná funkční PS3 a ještě nemají ani hotový finální ovladač

Zdroj: Eurogamer


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A