PlayStation 4 v parádní reklamě a prezentačních videích

Sony má zatím reklamní kampaň pro nejnovější dítko Playstation 4 rozjetou precizně, opomeneme-li pár zaškobrtnutí. No vlastně v souboji proti největšímu rivalovi Microsoftu vede doslova na celé čáře.
PlayStation 4 v parádní reklamě a prezentačních videích

Nyní si pro nás hoši připravili další skvělou věc v podobě hrané reklamy. Z počátku uniklá fotka z nabouraného auta z natáčení připomínala reklamu na GTA 5 a většina lidí si to i mylně myslela. Ovšem teď už je jisté, že je z dílen Sony a v jedné minutě a třiceti vteřinách předvede hlavní připravované hry pro konzole Playstation. Prý je zde implementováno 35 titulů. Povede se vám je najít všechny?

Playstation 4 představuje bližší pohled na rozhraní a PlayRoom

Na konferenci Sony nepadla ani jedna zmínka o kamerce či podrobnějším pohledu na to, jak vlastně bude v praxi plně fungovat zcela nové menu na konzoli Playstation 4.

PlayStaton 4: známe oficiální vzhled, hardware a cenu

PlayStaton 4: známe oficiální vzhled, hardware a cenu

Jak už někteří asi vědí, i Sony zpoplatní svoji službu PSN pro ty, kteří ji budou chtít naplno využívat a hrát multiplayer. Hráč si pochopitelně zaplatí jen produkt na úrovni, proto nový vzhled musí nabídnout oproti PS3 o hodně svižnější menu a více serepetiček. Co si budeme povídat, uživatelské prostředí PS3 bylo neuvěřitelně pomalé (u PS Store doslova utrpení) a nabídka kvalitních služeb pro hráče by se dala spočítat na jedné ruce. Sony si je toho díkybohu vědomo a v novém sestřihu nám předvádí hlavní nové funkce rozhraní.

Žádné nové informace se neobjevily ani o PlayStation 4 Eye kamerce, která se dá dokoupit samostatně ke konzoli. Jak u předchozí verze, tak i zde spíše bude sloužit jako snímač pohybových Playstation Move ovladačů. Také ale bude disponovat hříčkami na zkrácení chvíle a některé z nich vám ukáže prezentované video s názvem The PlayRoom. V akci uvidíte konečně dotykový panel a možnost využití chytrého telefonu na kreslení různých věcí.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |