Playstation 5 by mohl dorazit na trh během listopadu, tvrdí interní zdroje

Měsíc vydání konzole Xbox Series X už známe. Co na to Sony?

Microsoft už před nějakou dobou oficiálně potvrdil, že se konzole Xbox Series X dostane na světový trh v listopadu letošního roku, i když prozatím neznáme přesné datum vydání. Sony už dlouho mlží a v zásadě neznáme ani datum vydání, ani cenu hardwaru. 

Vzhledem k Vánočním svátkům a načasování lze však s listopadem v případě obou konzolí počítat téměř na jistotu a otázkou tedy je spíš to, kdy konkrétně se během tohoto měsíce konzolí dočkáme. 

Playstation 5: vše, co víme o nové herní konzoli od Sony

Playstation 5: vše, co víme o nové herní konzoli od Sony

Zdroje webu VGC tvrdí, že konzole Xbox Series X by mohla jít do prodeje v prvním víkendu listopadu 2020 a tudíž bude první, kdo novou vlnu odstartuje. Sony naopak prý plánuje vydání své konzole na období 13. - 20. listopadu, tedy druhou polovinu měsíce. 

Jak VGC podotýká, prozatím je neznámé, zda se PS5 dostane na trh celosvětově ve stejný den, nebo bude pokračovat v postupném vydávání jako jeho předchůdce. Navíc situaci značně zkomplikoval koronavirus, který může zdržet nebo omezit první vlnu obou konzolí. Každopádně je bezpečné předpokládat, že se dočkáme obou konzolí v listopadu letošního roku. Co myslíte?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma