Playstation 5 se dočká i několika speciálních tématických edicí

Pokud se vám nelíbila černobílá varianta PS5, kterou Sony představilo minulý týden, nemusíte zoufat.

Podoba Playstationu 5, kterou jsme měli možnost spatřit v průběhu minulého týdne není jedinou, co bude dostupná, až konzole dorazí na trh. Tvrdí to viceprezident Playstation UX Design, Matt MacLaurin, který touto informací na LinkedInu okamžitě přilákal tisíce nedočkavců, kteří z něj chtějí dostat další detaily. MacLaurin informoval, že bude několik speciálních edicí dostupných hráčům, kteří hledají něco zvláštnějšího než běžnou PS5.

Fanoušci už zkouší tématické designy pro konzoli Playstation 5

Fanoušci už zkouší tématické designy pro konzoli Playstation 5

"Můžete počítat s ještě krásnějšími speciálními edicemi. Úpravy a speciální edice budou za hranicemi čehokoliv, co doposud známe. Někdo si dělal na Redditu legraci z dřevěného pojetí, ale vypadalo skvěle. Totéž se stalo i s neoficiální Miles Morales edicí, ale i ta je neuvěřitelně úctyhodná a mohla by nám dát inspiraci pro to, jak by taková edice skutečně mohla vypadat," tvrdí MacLaurin. "Jsem si jistý, že bude speciální edice pro každého. Doufám v Horizon Forbidden West edici," pokračoval.

Byli byste ochotní si třeba i připlatit za speciální edici PS5, nebo byste některou pořídili pouze pokud by stála stejně jako ta běžná?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |