Playstation 5 se prý cenou vyrovná předchůdci, na trh dorazí v listopadu

Příští rok nás čeká krok novým směrem. Celého herního průmyslu.
Playstation 5 se prý cenou vyrovná předchůdci, na trh dorazí v listopadu

Sony oficiálně potvrdilo, že koncem příštího roku vypustí do světa svou zbrusu novou konzoli, Playstation 5. Spousta informací a detailů ale stále zůstává zahalena rouškou tajemství, která pravděpodobně pomine až na jedné z výstav v příštím roce. 

Playstation 5: vše, co víme o nové herní konzoli od Sony

Playstation 5: vše, co víme o nové herní konzoli od Sony

To ale nebrání únikům a spekulacím, aby nás každý měsíc lákaly na možné datum vydání, cenu a specifikace. Nejnovější únik pramení z Twitteru herního insidera s přezdívkou PSErebus, který už dříve nahodil některé později potvrzené informace. 

Nyní vyrukoval hned s datem vydáním a předpokládanou cenou konzole. Podle něj se Playstation 5 dostane na trh 20. listopadu roku 2020 s cenovkou 499 dolarů, čímž se vyrovná svému předchůdci. 

Listopadové prodejní okno ostatně zní pravděpodobně už od oznámení roku vydání. Jedná se o ideální měsíc s aktivní herní sezónou a dostatečným předstihem před Vánoci, takže by Sony trefilo všechny možné akce a vánoční nákupy. Na oficiální potvrzení si ale budeme muset počkat pravděpodobně na jaro příštího roku.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole