PlayStation kupuje studio Firesprite, se kterým spolupracoval na The Playroom

V minulých letech to byl Microsoft, letos Sony vítá do svého týmu studií už několikátého nováčka.

Firesprite spolupracovalo se Sony už dříve na The Playroom, což byla záležitost představující PlayStation 4. Později vznikla i verze pro PS VR. Dnes se stalo 14. studiem týmu PlayStation Studios. Hermen Hulst, který stojí v čele PlayStation Studios, uvádí, že Firesprite má zkušenosti i kapacity na to, aby obohatili katalog exkluzivit o další pecky. 

S PlayStationem spolupracovali i na jejich zatím posledním projektu jménem The Persistence. Nebyl ale přijat zrovna kladně. Doufáme tedy, že s příštím se jim povede lépe. Zatím ale nevíme, co by to mohlo být. Poslední novinky, se kterými se studio podělilo, se týkaly partnerství s autory Star Citizenu. Pro Cloud Imperium Games mají dělat velký multiplayerový režim. Nemůžeme ale s jistotou říct, jestli se s touto akvizicí situace nezměnila. 

O tom, co Firesprite momentálně tvoří, bychom se mohli dozvědět už zítra na PlayStation Showcase. Nebylo by vůbec špatné, kdyby s nákupem studia hned proběhlo oznámení nového projektu. Velké šance tomu ale nedáváme. 

Zdroj: PS.Blog

Váš názor Další článek: Pokračování Yakuzy se může odehrávat mimo Japonsko. Tahové souboje už zůstanou

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,