PlayStation Plus nabídne loňský fotbal, výborného Ghostrunnera a Tunic inspirovaný klasickou Zeldou

Ani v posledních měsících nebyla nabídka her pro předplatitele PlayStation Plus vůbec špatná. Za letošní rok bude květem ale určitě zatím nejnabitější. EA Sports FC 24, které nahradilo fotbalovou sérii FIFA, se stále prodává jako housky na krámě. Nejspíš je ale potřeba na hřiště nahnat další hráče, a tak právě tuto sportovku budou moci získat předplatitelé všech úrovní. Jako bonus navíc přihazují Ultimate Team Starter Pack. Celá nabídka bude jako obvykle k dispozici od úterý 7. května.

Skvělá parkourová akce Ghostrunner, která se odehrává v kyberpunkovém světě, loni dostala pokračování. I Ghostrunner II si budou moci předplatitelé zahrát. Tentokrát se s robotickým nindžou vydáme i mimo poslední baštu lidské rasy, kde se budeme prohánět v sedle parádní motorky. Ghostrunnerovi to ale sluší hlavně v uzavřenějších prostorách. Části v otevřených lokacích nejsou tak intenzivní, ale jako celek rozhodně stojí za to. 

Tunic vypadá jako příjemná pohádka. V některých momentech ale umí být pořádnou výzvou. Hráči ho častokrát přirovnávají ke starším dílům ze série The Legend of Zelda. Stylizací určitě připomene remake Link's Awakening, který vyšel před pár lety. Na závěr nechybí ani další přídavek pro fanoušky Destiny 2. Tentokrát si můžete aktivovat rozšíření Lightfall. Pokud jste základní hru ještě nehráli, nezapomeňte si ji nejdřív aktivovat, jinak rozšíření nezískáte. 

Zdroj: PS.Blog

Váš názor Další článek: Starfield v květnovém updatu vylepší mapy a přidá možnost hrání v 60 FPS na Series X

Témata článku: , , , , , , ,