Po 10 letech od vydání prvního dílu Capcom oznamuje Dragon's Dogma II. Poběží na RE enginu

Fanoušci se po dlouhosáhlém naznačování konečně dočkali oficiálního potvrzení přímo od Hideakiho Icuna, která stojí v čele vývojářského týmu.

Mnoho fanoušků očekávalo, že na Dragon's Dogma dojde už v průběhu prezentace Capcom Gameshow, kterou jste mohli sledovat před pár dny. Oznámení si ale vývojáři nechali až do samostatného videa. V něm tvůrci tohoto fantasy RPG mluvili o tom, jak Dragon's Dogma vůbec vzniklo. To nejdůležitější ale přišlo také. Práce na pokračování jsou v plném proudu.

Dragon's Dogma II bude využívat technologii RE engine, na kterou přešla většina týmů spadajících pod Capcom. Kromě série Resident Evil pohání i hry jako je Monster Hunter Rise a pracují s ním i vývojáři šestého Street Fightera. Capcom nám dokázal, že se tahle technologie hodí nejen pro hororovky a věříme, že i fantasy RPG na ní bude vypadat velmi dobře. Bohužel ale těžko říct, kdy ze hry něco uvidíme. Kromě potvrzení existence projektu jsme se totiž nic konkrétního zatím nedozvěděli. 

Zdroj: Capcom

Váš názor Další článek: Druhá část remaku Final Fantasy VII vyjde příští rok. Předělávky se dočká také prequel Crisis Core

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,