Po osmi letech od svého oznámení by mohl Dead Island 2 konečně spatřit světlo světa

Ztroskotáme s letadlem přímo v zombie zamořeném Hollywoodu!

Zombárna Dead Island 2 se momentálně od roku 2014 pořád nachází v aktivním vývoji v Dambuster Studios a nejspíše by konečně mohla vyjít v tomto roce.

Insider Tom Henderson tvrdil ve svém YouTube videu, že mluvil s několika lidmi, kteří se buď přímo podílejí na vývoji hry nebo jsou mu velmi blízko a prý je projekt ve velmi dobrém stavu i stádiu vývoje. „Podle každého, s kým jsem mluvil, je hra ve slušném stavu a mohla by být oznámena velmi brzy i s nějakým gameplay trailerem,“ řekl Henderson. „Datum vydání očekávejme někdy ke konci roku 2022, možná s odložením na příští rok, pokud se ještě objeví nějaké problémy ve vývoji."

Henderson navíc prozradil něco málo o příběhu a začátku hry. „Jste v letadle a uvnitř vypukne zombie nákaza. Nakonec se zřítíte do Hollywoodu, přičemž přežijete a pak už je jen na vás, jak si poradíte ve světě před vámi.“

Diskuze (1) Další článek: Mario Kart 8 Deluxe se rozroste o desítky tratí. První vlna se chystá na březen

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru